Pre všetkých odporcov severnej trasy

diskusia o D & RC vo všeobecnej rovine, plány, návrhy a samozrejme flamewars ;)

Moderátor: Moderátori

ako by ste trasovali hlavnu dopravnu tepnu

Anketa bola ukončená dňa 16. Júl 2005 10:40

D1+R1+R3+D1
2
7%
R1+R2
2
7%
D1
25
86%
 
Celkový počet hlasov : 29

Odoslaťod kaviarista » 24. Jún 2005 17:34

DY napísal:
kaviarista napísal:Radsej budem jazdit v kolone 80km rychlostou na 20 km zlom useku pri Ziline ako za tie iste peniaze na zlom 100 km pri Levoci. Nerobim strasiaka z celej D1, iba z useku HP-RK. A dedinka menom Donovaly asi tazko bude mojim Olympom ked sa jej chcem tunelom vyhnut. Kto je vacsi klamar, to by som nechal na posudenie inym, ja si ale nick nepotrebujem menit ako na beziacom pase.


Klameš znovu, tam sa 80-ou ísť v kolóne nedá, nedá, rozumieš tomu?!! Ja tadiaľ jazdím častejšie než ty asi. 8)

Bol si zaradený do tria na tomto fóre a to trio tu "polarizuje". feroslav+devil+kaviarista. A je dobre, že si v ňom.

Nech posúdia iní, ja tu ešte vsuniem dosť príspevkov, ktoré podložím kedykoľvek. Narozdiel od teba.

Otvorene to tu píšem, si klamár a aešte pokračuješ v klamaní naďalej. :twisted:

A že by na úseku ZA-RK boli dobré cesty? No tak to som si asi nevšimol.


Ja o voze, ty o koze.
Obrázok používateľa
kaviarista
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 7
Založený: 10. Feb 2005 20:46
Bydlisko: Zem

Odoslaťod Caesar » 24. Jún 2005 17:41

Kaviarista, tak si uznaj, že 80 km/h sa na úseku ZA-RK v kolóne ísť nedá.

To už nie je "o voze a o koze", ale tu už ide o princípe, že pokračuješ v "zavádzaní" aj naďalej v ďalších príspevkoch.

Ludo, DY, Caesar ti napísali, že sa tam tak jazdiť nedá ... tak asi sa nedá.

A okrem toho, 15 km/h? Tak keď už tak 20-40 km/h sa bežne cez Donovaly jazdí. Ja tadiaľ tak jazdím a "vlečiem sa" za kamiónom.

Takže, je to tak, zavádzaš a zveličuješ to, čo neexistuje a naopak znižuješ význam toho, čo už teraz je významnejšie. 8)
Caesar
Obrázok používateľa
Caesar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 43
Založený: 06. Máj 2005 14:03
Bydlisko:

Odoslaťod kaviarista » 24. Jún 2005 18:00

Caesar napísal:Kaviarista, tak si uznaj, že 80 km/h sa na úseku ZA-RK v kolóne ísť nedá.

To už nie je "o voze a o koze", ale tu už ide o princípe, že pokračuješ v "zavádzaní" aj naďalej v ďalších príspevkoch.

Ludo, DY, Caesar ti napísali, že sa tam tak jazdiť nedá ... tak asi sa nedá.

A okrem toho, 15 km/h? Tak keď už tak 20-40 km/h sa bežne cez Donovaly jazdí. Ja tadiaľ tak jazdím a "vlečiem sa" za kamiónom.

Takže, je to tak, zavádzaš a zveličuješ to, čo neexistuje a naopak znižuješ význam toho, čo už teraz je významnejšie. 8)


Ale ved tu nejde o tych 80 km/h . Tu ide o ine porovnanie. Ked chces, vymen si 80 za 50 a moja veta bude zniet takto:
Radsej budem jazdit v kolone 50km rychlostou na 20 km zlom useku pri Ziline ako za tie iste peniaze na zlom 100 km pri Levoci.

A okrem ineho, ak nenatrafis popri Strecne na nejaku Aviu, co drzi ledva pokope, alebo traktor, ktory by nemali ani na cestu 1.triedy pustat , tak tou 80 km/h sa da prejst tento usek casto. Mozno mas len pokazeny tachometer :lol:

Ak by ti teraz napisal "kaviaristov brat", "kaviaristov otec", "kaviaristova sestra" ze sa cez Strecno da 80-kou prejst, tak by si uz uveril ? :)
Obrázok používateľa
kaviarista
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 7
Založený: 10. Feb 2005 20:46
Bydlisko: Zem

Odoslaťod Caesar » 24. Jún 2005 18:07

kaviarista napísal:Ale ved tu nejde o tych 80 km/h . Tu ide o ine porovnanie. Ked chces, vymen si 80 za 50 a moja veta bude zniet takto:
Radsej budem jazdit v kolone 50km rychlostou na 20 km zlom useku pri Ziline ako za tie iste peniaze na zlom 100 km pri Levoci.

A okrem ineho, ak nenatrafis popri Strecne na nejaku Aviu, co drzi ledva pokope, alebo traktor, ktory by nemali ani na cestu 1.triedy pustat , tak tou 80 km/h sa da prejst tento usek casto. Mozno mas len pokazeny tachometer :lol:

Ak by ti teraz napisal "kaviaristov brat", "kaviaristov otec", "kaviaristova sestra" ze sa cez Strecno da 80-kou prejst, tak by si uz uveril ? :)


Ale veď ok, v poriadku.

Ale ide o to, že sa nemusíš "do krvi hádať", hlavne, keď si tu už dlhšie. A vidíš sám, že si si to uznal.

Ano, dá sa jazdiť aj 80 km/h cez ten úsek podobne ako cez Donovaly sa dá ísť aj v kolóne 60 km/h.

Vieš, toto nie je dôležité ... dôležité je, že potom, keď takto zavádzaš s výškou rýchlosti, tak ako ti máme veriť, keď píšeš o cenách jednotlivých úsekov? Chápeš, teraz nejde o to, že by sme ti neverili, ale o to, že už si bol "spochybnený" a to vo viacerých po sebe idúcich príspevkoch.

Mne je to osobne jedno, bež si po Donovaloch aj 5 km/h a po D1 aj 200 km/h v kolóne. 8)
Caesar
Obrázok používateľa
Caesar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 43
Založený: 06. Máj 2005 14:03
Bydlisko:

Odoslaťod kaviarista » 24. Jún 2005 18:22

Caesar,

"Mne je to osobne jedno, bež si po Donovaloch aj 5 km/h a po D1 aj 200 km/h v kolóne. "

hej, toto su este ovela presnejsie cisla, len som nechcel az tak okato provokovat :lol:
Obrázok používateľa
kaviarista
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 7
Založený: 10. Feb 2005 20:46
Bydlisko: Zem

Odoslaťod Caesar » 24. Jún 2005 18:30

kaviarista napísal:Caesar,

"Mne je to osobne jedno, bež si po Donovaloch aj 5 km/h a po D1 aj 200 km/h v kolóne. "

hej, toto su este ovela presnejsie cisla, len som nechcel az tak okato provokovat :lol:


No jasné. Veď ja viem. Ja bežne aj v BA jazdím 100 v kolóne. :lol:

Ale po diaľnici zásadne menej, na čo sa ponáhľať. :lol:

Takže vlastne, ja zlepšujem dopravu na Slovensku a tak treba urýchlene dostavať D1, aby som jazdil všade "pomalšie". 8)
Caesar
Obrázok používateľa
Caesar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 43
Založený: 06. Máj 2005 14:03
Bydlisko:

Odoslaťod Majkl » 24. Jún 2005 18:55

Caesar napísal:
kaviarista napísal:Caesar,

"Mne je to osobne jedno, bež si po Donovaloch aj 5 km/h a po D1 aj 200 km/h v kolóne. "

hej, toto su este ovela presnejsie cisla, len som nechcel az tak okato provokovat :lol:


No jasné. Veď ja viem. Ja bežne aj v BA jazdím 100 v kolóne. :lol:

Ale po diaľnici zásadne menej, na čo sa ponáhľať. :lol:

Takže vlastne, ja zlepšujem dopravu na Slovensku a tak treba urýchlene dostavať D1, aby som jazdil všade "pomalšie". 8)


Jednu výhodu to ale predsa má. Spotreba v kolóne je menšia a ušetrí sa, ale nesmiete sa nikam ponáhľať. Už som si to skúsil cestou do ZA. Spotreba spadla zo 7,0 na 5,5. Slofnaft ale radosť mať nebude. :wink:
Majkl
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 754
Obrázky: 1291
Založený: 03. Máj 2005 08:20

Odoslaťod Caesar » 24. Jún 2005 19:00

Majkl napísal:Jednu výhodu to ale predsa má. Spotreba v kolóne je menšia a ušetrí sa, ale nesmiete sa nikam ponáhľať. Už som si to skúsil cestou do ZA. Spotreba spadla zo 7,0 na 5,5. Slofnaft ale radosť mať nebude. :wink:


No tak to nie. Pretože ak ideš v kolóne, tak spomaľuješ, zrýchľuješ, stále non-stop, sem-tam predbiehaš ... spotreba klesá práveže, keď ideš 120 km/h plynule po diaľnici.

V kolóne sa nedá neponáhľať, alebo snáď teba baví ísť za "slimákom" 40-80 km/h?

Toto je ovorené. 8)
Caesar
Obrázok používateľa
Caesar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 43
Založený: 06. Máj 2005 14:03
Bydlisko:

Odoslaťod Majkl » 24. Jún 2005 19:15

Caesar napísal:
Majkl napísal:Jednu výhodu to ale predsa má. Spotreba v kolóne je menšia a ušetrí sa, ale nesmiete sa nikam ponáhľať. Už som si to skúsil cestou do ZA. Spotreba spadla zo 7,0 na 5,5. Slofnaft ale radosť mať nebude. :wink:


No tak to nie. Pretože ak ideš v kolóne, tak spomaľuješ, zrýchľuješ, stále non-stop, sem-tam predbiehaš ... spotreba klesá práveže, keď ideš 120 km/h plynule po diaľnici.

V kolóne sa nedá neponáhľať, alebo snáď teba baví ísť za "slimákom" 40-80 km/h?

Toto je ovorené. 8)


Nebaví ma ísť za slimákom, ale mezi PB a ZA sa inak ísť ani nedá až na výnimky, ktoré majú pocit, že ich autá sú snaď obrnené transportéry a rútia sa priamo proti kamiónom. :evil: Kam sa dá už v kolóne naponáhlať? :shock: Je to ako v meste. Ponáhlaš sa a trabant da dobehne na najbližšom semafóre, keď čakáš na červenú.
Majkl
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 754
Obrázky: 1291
Založený: 03. Máj 2005 08:20

Odoslaťod fh » 24. Jún 2005 21:12

---------------------------
Naposledy upravil fh dňa 30. Aug 2005 14:24, celkovo upravené 1 krát.
fh
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 12
Založený: 06. Máj 2005 11:19

Odoslaťod Caesar » 24. Jún 2005 21:33

Každý nech jazdí ako uzná za vhodné.

V kolóne na Slovensku sa to dá na úseku od RK po PB zvládať, keď ideš plynule, tak "prejdeš" 2-3 kolóny a pár samostatnejších áut a ideš zase plynule. Samozrejme bezpečne a v priemere od 60-120 km/h. Dá sa to, ja tadiaľ často jazdím.

Kolóna v HR či kdekoľvek inde v zahraničí, ... tak tam to nemá cenu, pretože tam sú kolóny 20-30 km dlhé a aj keby som ju predbehol, tak prejdem 10 km a "dobehnem" ďalšiu kolónu, ktorá bude dlhá 20-30 km. A preto je veľmi dobré, že v HR postavili toľko diaľnic. 8)
Caesar
Obrázok používateľa
Caesar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 43
Založený: 06. Máj 2005 14:03
Bydlisko:

Odoslaťod wazari » 25. Jún 2005 19:50

Caesar napísal:
Avšak bod 2. už sa nedá realizovať, pretože sme v EÚ a v EÚ už môžu byť váhy len na hraničných prejazdoch.

Môžu byť aj na cestách po republike, ale len cez dopravnú akciu, možno extra na 2-3 miestach, ale viac nie. Nič nebráni vážiť kamióny, ale nie je to jednoduché, SR nemá k dispozícii 2-3 váhy len tak. My máme problém aj dať váhy na hranice. 8)


Nie je to sice moja parketa, ale ta prva veta sa mi velmi nezda. EU vcelku dba na kontroly "v terene".
Obrázok používateľa
wazari
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 3
Založený: 17. Máj 2005 16:12

Odoslaťod mafianos » 25. Jún 2005 19:53

wazari napísal:Nie je to sice moja parketa, ale ta prva veta sa mi velmi nezda. EU vcelku dba na kontroly "v terene".


To ano, ale ja som tiez nieco pocul o tom, ze nemozu byt pevne umiestnene vahy na viacerych miestach.

Nie je to ani v EU, je to len v ramci policajnych akcii, ktore su na mnohych miestach skoro cely rok, ale oficialne sa uz v EU len tak nevazi. Da sa to, mozno, ze sme v prechodnom obdobi, ale nebude sa to dat.

A SR skutocne nema vela vah a naviac nie su na to pripravene podmienky, nie su odstavne plochy.
mafy
mafianos
diskutujúci
 
Príspevky: 50
Založený: 25. Jún 2005 19:33
Bydlisko: EU, Slovensko

Odoslaťod Alexander Velky » 29. Jún 2005 14:03

Na Slovensku iná varianta ako D1 nikdy nebola a ani nebude. A teraz už ani nie je, teraz sa musí postaviť D1 aspoň po RK, ideálne po PP v rámci toho minima. :lol:
Obrázok používateľa
Alexander Velky
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 655
Obrázky: 1
Založený: 28. Jún 2005 17:31

Odoslaťod expwy » 29. Jún 2005 14:23

mafianos napísal:
wazari napísal:Nie je to sice moja parketa, ale ta prva veta sa mi velmi nezda. EU vcelku dba na kontroly "v terene".


To ano, ale ja som tiez nieco pocul o tom, ze nemozu byt pevne umiestnene vahy na viacerych miestach.

Nie je to ani v EU, je to len v ramci policajnych akcii, ktore su na mnohych miestach skoro cely rok, ale oficialne sa uz v EU len tak nevazi. Da sa to, mozno, ze sme v prechodnom obdobi, ale nebude sa to dat.

A SR skutocne nema vela vah a naviac nie su na to pripravene podmienky, nie su odstavne plochy.


K teme vahy len tolko: V tomto roku sa ma zacat s osadzovanim trvalych vah na dialniciach a rychlostnych cestach. Maju byt osadene na likvidujucich sa malych odpocivadlach pred ktorymi budu vodici kamionov upozornovani premmennym DZ v case kontroly. V case ked sa kontrola nebude vykonavat budu tieto odpocivadla fyzicky uzavrete. Vaecsina malych odpocivadiel sa bude aj tak uzatvarat alebo likvidovat a vyuziju sa ako miesta pre vazenie napravovych tlakov vozidiel.
30/2020 & VL 6 & TP 117/118 - systémový prístup k pravidlám cestnej premávky a DZ
Obrázok používateľa
expwy
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 183
Založený: 08. Apr 2005 09:30

Odoslaťod aquila » 29. Jún 2005 16:27

MH, super, tak to klobuk dole, vidno ze sa najdu aj ludia co rozmyslaju ako vyuzit tie male odpocivadla a dokonca velmi velmi rozumne, lebo pretazeny kamion je to najhorsie pre cestu co moze byt. mali by na to byt poriadne mastne pokuty ako v nemecku
Obrázok používateľa
aquila
administrátor
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 578
Založený: 03. Feb 2005 18:08
Bydlisko: doma :)

Odoslaťod Alexander Velky » 30. Jún 2005 17:06

Váhy už dávno mali byť rozmiestnené po celom Slovensku. Všade samé koľaje, aj na nových úsekoch, 2-3 roky po ich opravách. Toto v Rakúsku nie je. :lol:
Obrázok používateľa
Alexander Velky
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 655
Obrázky: 1
Založený: 28. Jún 2005 17:31

Odoslaťod flakst » 01. Júl 2005 08:13

Keď už sme pri tých odpočívadlach. V Rakúsku na diaľniciach majú jednu celkom fajn vec. Súvisí to s brzdnou dráhou, aj keď neviem ako sa to volá. Na istom úseku sa dá odskúšať brzdná dráha. U nás som sa s takýmito celkom účelnými vecami na diaľnici nestretol. Myslíte si, že sa časom začnú budovať aj takéto veci? :D

A ešte jedna vec, aj keď nepatrí zrejme do tejto časti fóra. Ako je to s parametrami diaľnice, čo sa týka oplotenia. Viem, že na Slovensku je nereálne mať oplotenú celú diaľnicu (kedže naši viacerí a nielen romsky spoluobčania potrebujú kúsok plota), ale či sa neuvažuje o nejakej zmene aj v tejto oblasti, aby nebolo také ľahké ukradnúť ho. Myslím, že by to chcelo fakt nejaký dobrý nápad. Možno na niečo prídem, ale zatial ma nič nenapadlo. :D
Obrázok používateľa
flakst
diskutujúci
 
Príspevky: 233
Obrázky: 9
Založený: 15. Jún 2005 19:03

Odoslaťod Nevedko » 01. Júl 2005 08:22

flakst napísal:Keď už sme pri tých odpočívadlach. V Rakúsku na diaľniciach majú jednu celkom fajn vec. Súvisí to s brzdnou dráhou, aj keď neviem ako sa to volá. Na istom úseku sa dá odskúšať brzdná dráha. U nás som sa s takýmito celkom účelnými vecami na diaľnici nestretol. Myslíte si, že sa časom začnú budovať aj takéto veci? :D


Myslim, ze skusat brzdnu drahu na dialnici nie je prave najlepsi napad :-) Zrejme si mal na mysli take tie biele znaky v tvare pismena V, ktore su namalovane v istom rozostupe pozdlz jazdneho pruhu. Na ceduliach je k nim informacia, kolko V-cok by malo byt medzi dvoma za sebou iducimi vozidlami vidiet 1. pri suchej vozovke 2. pri dazdi alebo znizenej viditelnosti.
Ide tu teda o overenie bezpecnej vzdialenosti medzi vozidlami, nie brzdnej drahy, hoci tieto dve veci v istom zmysle tiez spolu suvisia.
Obrázok používateľa
Nevedko
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 454
Obrázky: 3
Založený: 21. Jún 2005 08:44

Odoslaťod Alexander Velky » 01. Júl 2005 08:25

flakst napísal:A ešte jedna vec, aj keď nepatrí zrejme do tejto časti fóra. Ako je to s parametrami diaľnice, čo sa týka oplotenia. Viem, že na Slovensku je nereálne mať oplotenú celú diaľnicu (kedže naši viacerí a nielen romsky spoluobčania potrebujú kúsok plota), ale či sa neuvažuje o nejakej zmene aj v tejto oblasti, aby nebolo také ľahké ukradnúť ho. Myslím, že by to chcelo fakt nejaký dobrý nápad. Možno na niečo prídem, ale zatial ma nič nenapadlo. :D


Nie, zostávajú ploty, ale flakst, oni sa nestavali preto, lebo nebolo dosť peňazí a ani nie je, proste sa budú priebežne budovať.

Inak celkom solídnu dĺžku plotov má diaľnica D2, kde sa tie ploty aj pravidelne opravujú. Ploty určite nikto nekradne. :lol:
Obrázok používateľa
Alexander Velky
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 655
Obrázky: 1
Založený: 28. Jún 2005 17:31

Odoslaťod expwy » 01. Júl 2005 08:53

Presne tak AV, ploty na D2 sa priebezne modernizuju, aj tento rok sa tam dost z tych plotov opravi a robili sa aj nejake vyruby stromov, ktore zasahovali do pasma dialnice. Inak v legislative je to s oplotenim tak, ze to nie je povinna vybava dialnice. Ale samozrejme som za to aby kazda D a dokonca aj R bola oplotena. Ale zas je to len o peniazoch, ktorych je vzdy nedostatok.
30/2020 & VL 6 & TP 117/118 - systémový prístup k pravidlám cestnej premávky a DZ
Obrázok používateľa
expwy
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 183
Založený: 08. Apr 2005 09:30

Odoslaťod Caesar » 01. Júl 2005 09:48

MH napísal:Presne tak AV, ploty na D2 sa priebezne modernizuju, aj tento rok sa tam dost z tych plotov opravi a robili sa aj nejake vyruby stromov, ktore zasahovali do pasma dialnice. Inak v legislative je to s oplotenim tak, ze to nie je povinna vybava dialnice. Ale samozrejme som za to aby kazda D a dokonca aj R bola oplotena. Ale zas je to len o peniazoch, ktorych je vzdy nedostatok.


MH, AV, máte pravdu, ale aj na niektorých úsekoch, predovšetkým tých novších, na D1 v okolí TN ploty sú.

Stačilo by 100 mil. Sk a boli by ploty všade. 8)
Caesar
Obrázok používateľa
Caesar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 43
Založený: 06. Máj 2005 14:03
Bydlisko:

Odoslaťod Caesar » 01. Júl 2005 09:50

Ja si pamätám ešte aj takú situáciu, že po nástupe novej vlády v r. 1998, sa neplatili ani účty ze telefóny a z každého 2. telefónu (SOS) sa nedalo volať, len kvôli nejakému dlhu vo výške cca. 100 tis. SKK. 8)
Caesar
Obrázok používateľa
Caesar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 43
Založený: 06. Máj 2005 14:03
Bydlisko:

Odoslaťod expwy » 01. Júl 2005 10:25

Vsetky nove dialnicne useky sa uz buduju aj s oplotenim. Je aj na Mierovej - Seneckej v useku od Avionu po krizovatku Vajnory ale neustale sa musi opravovat, lebo ho ludia stale rozkradaju, alebo robia v nom diery aby nemuseli ist po moste a mohli prejst cez dialnicu. To uz musi byt pekny blazon co sa odvazi ist peso cez tento usek s takymi vysokymi intenzitami :D Inak rozkradli aj cele detske ihrisko na odpocivadle Zlate Piesky na jednej aj druhej strane a nalozili aj smyklavku :D Pri takychto cinoch nasich spoluobcanov sa niekedy az rozum zastavuje. A nie su to len cigani.
30/2020 & VL 6 & TP 117/118 - systémový prístup k pravidlám cestnej premávky a DZ
Obrázok používateľa
expwy
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 183
Založený: 08. Apr 2005 09:30

Odoslaťod Caesar » 01. Júl 2005 10:35

MH napísal:Vsetky nove dialnicne useky sa uz buduju aj s oplotenim. Je aj na Mierovej - Seneckej v useku od Avionu po krizovatku Vajnory ale neustale sa musi opravovat, lebo ho ludia stale rozkradaju, alebo robia v nom diery aby nemuseli ist po moste a mohli prejst cez dialnicu. To uz musi byt pekny blazon co sa odvazi ist peso cez tento usek s takymi vysokymi intenzitami :D Inak rozkradli aj cele detske ihrisko na odpocivadle Zlate Piesky na jednej aj druhej strane a nalozili aj smyklavku :D Pri takychto cinoch nasich spoluobcanov sa niekedy az rozum zastavuje. A nie su to len cigani.


MH,

ploty sa nekradnú na voľných priestranstvách, v mestách sa kradne a v BA sa kradne mimoriadne všetko, čo sa dá.

Pod mostom Lafranconi až sa nemýlim je zo strany mesta (možno aj strany Petržalky) dlažba, od chodníkov až pod most, de facto proste všade sú dlažobné kocky a ja si pamätám, že už asi 2-3x boli tieto kocky normálne vybrané a musí sa to tam pravidelne opravovať (niekto má z toho asi chodník :roll: ), takže okrem toho sa kradlo aj na 5. moste. 8)
Caesar
Obrázok používateľa
Caesar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 43
Založený: 06. Máj 2005 14:03
Bydlisko:

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Diaľnice a RC všeobecne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 43 hostí.