Co pomoze vychodu SR viac do r. 2010?

diskusia o D & RC vo všeobecnej rovine, plány, návrhy a samozrejme flamewars ;)

Moderátor: Moderátori

Ktora cestna stavba postavena do r. 2010 by podla vas mohla pomoct vychodnemu Slovensku (oblast KE-MI) zlepsit hospodarsku situaciu regionu?

Treba postavit RK R4 na plny profil. Alebo aspon na polovicny profil s moznostou dostavby.
16
25%
Treba postavit usek dialnice D1 KE-MI. V najhorsom pripade aspon polovicny profil tohto useku.
30
47%
Som za inu moznost, ktora tu ale nie je uvedena.
16
25%
Neviem posudit (nie som z vychodu SR, nemam prehlad v tejto oblasti, ... je mi to jedno)
2
3%
 
Celkový počet hlasov : 64

Odoslaťod devil » 24. Júl 2007 07:38

a kto hovori, ze alternativna trasa musi viest cela po dialnici? BB-RK je 60km, vedie sice cez horsky prechod, ale cesta sa rozsiruje a premavka je tam niekolkonasobne nizsia, ako na ZA-RK


Pretože je to diaľničné fórum, nie letecké. A preto, že cesta I. triedy na Donovaloch, Turci ani pri Poprade a pri RS jednoducho nestačí. Ja o tom hovorím. Aby si mal odpoveď.


niekde staci, niekde nestaci...ale na Sk nemas jednu jedinu trasu z-v kde by bola komplet potrebna dialnica na vsetkych usekoch. proste taka nie je.

co sa tyka R1 bude pohahat tak ako ZA-RK, cize. to je jedno ci bude trasa E58 rozdelena na 2 alebo 20 R-iek. a donovaly nieco pomozu tiez, npr. okolo r. 2010 na ceste do LM, PO ci PP.
Obrázok používateľa
devil
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 137
Založený: 04. Feb 2005 07:32

Odoslaťod i15 » 24. Júl 2007 07:53

Tomáš Rác napísal:
kvalitná dialnica napísal:Tomáš Rác : Peniaze nepadajú z neba.....a zase dialnice niesú až tak potrebné pre ľudí( v celku ), preto treba vybrať jeden úsek , pr. D1 a ten stavať ako sa dá....

Osobný názor : V pomôže najviac dostavba R1, R3, D1( čiže sprejazdniť trasu D1+R1+R3+D1) a po jej dokončení R4 ......ani nie J trasa...ani nie tunel Višňové.....ani nie D3.....


Veď ano, ja som za D1, ale tu sa písalo aj o tom, že východu SR, čo je KE, PO a ďalej na východ bude pomáhať R1, ktorá na východ od Trnavy už nie je nijako napájaná reálne na D1. :idea: :idea:


ale ja sa vyjadrujem k teme - co pomoze vychodu do roku 2010 :idea:
To su 3 roky, za ktore nemozno postavit suvisle dialnicne prepojenie do ziadneho vychodoslovenskeho mesta, ani keby sa Fico na hlavu postavil. Dialnica sa vsak moze vychodu aspon priblizit...
Obrázok používateľa
i15
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 827
Založený: 21. Jan 2007 20:49
Bydlisko: vo výslužbe

Odoslaťod kraken » 17. Nov 2008 12:05

Já bych udělal celou D1, R2 a R4 (tedy všechno, co na východě je).
Obrázok používateľa
kraken
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 375
Založený: 25. Aug 2008 13:14
Bydlisko: Czechoslovakia (CS)

Odoslaťod Tomáš » 22. Sep 2009 22:55

Neviem posudit (nie som z vychodu SR, nemam prehlad v tejto oblasti, ... je mi to jedno)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok používateľa
Tomáš
diskutujúci
 
Príspevky: 52
Obrázky: 5
Založený: 23. Mar 2009 22:05
Bydlisko: Galanta

Predchádzajúca

Naspäť na Diaľnice a RC všeobecne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: nonick a 16 hostí.