Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

diskusia o D & RC vo všeobecnej rovine, plány, návrhy a samozrejme flamewars ;)

Moderátor: Moderátori

Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

cez Zilinu
27
17%
po R1 a cez Donovaly
27
17%
po R1 a cez Certovicu
26
16%
po R1 a dalej na LC a RV
33
20%
cez Madarsko
6
4%
na východ cestujem minimálne/sporadicky a tak nebudem skresľovať hlasovanie :)
41
25%
Ina trasa (uviest v diskusii)
1
1%
 
Celkový počet hlasov : 161

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod Kanky » 18. Okt 2015 02:02

devil napísal:od krizovatky PP vychod tj x s I/66 po koniec po PO zapad je to 75 km. inac neviem co si tymto chcel povedat. asi to nevies ani ty sam.

Aha, cize sa nam nejako navysila ta tvoja propagovana 33ka priemerka, ale to radsej nespominas
Cestou, necestou...
Obrázok používateľa
Kanky
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 739
Založený: 30. Nov 2011 12:29
Bydlisko: Vychodňar w Krakowie

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod Kanky » 18. Okt 2015 23:10

Pripravil som graf priebehu rychlosti z gps kamery z useku PO zapad - PP vychod z 18.10.2015, nedela (start 18:43 PO zapad, finish 18:41 PP vychod)
celkovy cas prejazdu 57 min. 31 sek., vzdialenost 75,8 km, priem. rychlost 79 km/h):

30955

urcite treba brat do uvahy, ze v nedelu nejazdia vozidla nad 3,5 t, ktorych tam v pracovne dni nebyva malo (aj ked asi 5 som tam stretol aj dnes...)
a to som mal este stastie v stupaku pred Levocou sa islo viac ako 90...kde sa dalo po dialnici, tak som siel 130, ak by som siel 110-120, tak sa do hodiny nezmestim

jednotlive useky:
MUK PO zapad - MUK Svinia: 101 km/h....7,9 km (dialnica)
MUK Svinia - MUK Fricovce: 64,1 km/h...9,7 km (mimo dialnice)
MUK Fricovce - MUK Sp. Podhradie: 100,6 km/h...22,3 km (dialnica s tunelom Branisko)
MUK Sp. Podhradie - MUK Sp. Stvrtok: 59,4 km/h...23,5 km (mimo dialnice)
MUK Sp. Stvrtok - MUK PP vychod: 113 km/h...12,4 km (dialnica)

Samozrejme si urobime graf aj po otvoreni 3 novych usekov...medzi MUK Svinia a Fricovce sa pojde suvisle 130 v pohodicke, Branisko ostane tak isto a usek MUK Sp. Podhradie - Sp. Stvrtok sa pojde 130 okrem 600 m Sibenika, kde sa pojde 100 km/h

ak by boli useky dnes otvorene, tak usetrim minimalne 20 min... :wink:

devil, stale sa neviem dockat toho tvojho vypoctu s 33 km/h mimo dialnice, to si tam musel pouzit nejaku bulharsku konstantu... :wink:
Cestou, necestou...
Obrázok používateľa
Kanky
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 739
Založený: 30. Nov 2011 12:29
Bydlisko: Vychodňar w Krakowie

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod i15 » 19. Okt 2015 06:09

Priemerné rýchlosti na diaľnici máš skreslené tým, že na začiatku a konci je niekoľko 100m obmedzenej rýchlosti. Keď bude súvislá diaľnica, tak priemer bude v pohode 120km/h a viac
Inak vidno, že si sa snažil ísť relatívne predpisovo :)
Obrázok používateľa
i15
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 827
Založený: 21. Jan 2007 20:49
Bydlisko: vo výslužbe

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod devil » 19. Okt 2015 14:16

Aha, cize sa nam nejako navysila ta tvoja propagovana 33ka priemerka, ale to radsej nespominas


prepac, prehliadol som :? , pisal si 40 min. jazdy a nie 40 min. usporu casu. na 40 minutovu usporu by sucasna rychlost vychadzala 33 km/h. Jano1 to spocital presne aj so zohladnenim skratenia trasy.
a kedze starostka v okoli dediny nevidela ziadne stavebne stroje pytala sa NDS co sa deje...
Obrázok používateľa
devil
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 139
Založený: 04. Feb 2005 07:32

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod Kanky » 19. Okt 2015 23:12

Nic sa nedeje, aspon mi cinklo, aby som vykreslil realnu situaciu lebo sa mi zda, ze ten google si niekedy vymysla resp., ze nema aktualne hodnoty...

Skusim este popisat prejazd:
PO zapad - muk Svinia - plynule na 130 km/h, tempomat, plynule spomal. kvoli zjazdu, kde je 60ka
Muk Svinia - muk Fricovce - slo sa bez moznosti predbiehat, ale da sa povedat, ze plynule, iba raz to kleslo pod 50 na tom mega hupe v Bertotovciach
Muk Fricovce - muk Sp. Podhradie - plynule na 130, tempomat, pred tunelom plynule na 80, cely tunel rovnych 80 tempomat, po vyjazde za muk Beharovce opat plynule na 130 tempomat az pred zjazdom spomalenie, Nemesany, Klcov aj Sp. Hrhov nad 50, stupak pred Levocou nad 90, az tesne pred koncom stupaku pred slovnaftom kolona, vlecuca sa Levocou, spomalenie na priechode a zastavenie na ko, kde boli predo mnou 3 auta, ostatne az na jeden maly kiksik dvoch aut v trojpruhu, normalne ako sa dalo
Muk Sp. Stvrtok - muk pp vychod - venoval som sa telefonovaniu, ale snazil som sa tych 130 nejako...

Cize dialnicne useky su ako sa dalo na hranici maxa, mimodialnicne to, co povolila situacia
Skusenosti ale hovoria, ze vacsina vozidiel na dialniciach jazdi pod hranicou 130
Prejazd mimo spicky, bez vozidiel nad 3,5 t da sa povedat, ze hodinka
Tie 130 useky su tak kratke, ze priemerku skutocne velmi ovplyvnuje zjazd-vyjazd

A este maly detail, rozdiel v nadmorskej vyske medzi Presovom a Popradom je viac ako 400 m, cize opacne to moze byt o 1-2 min rychlejsie

A sorry za preklep, cas finishu je 19:41 a nie 18...
Cestou, necestou...
Obrázok používateľa
Kanky
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 739
Založený: 30. Nov 2011 12:29
Bydlisko: Vychodňar w Krakowie

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod richie » 23. Okt 2015 09:04

hmm .. asi pred dvoma tyzdnami som sa rozhodol ist z BA do KE cez Zvolen a nie na Budapest ako obvykle - bola dost velka zapcha na obchvate (v podstate takmer stal, asi nejake nehody) .. a vysledok ? .. len do ZV som isiel asi 3hod a celkovy cas v KE bol takmer 6,5h .. ano bol, "najlepsi" cas vyrazit z BA tesne pred stvrtou, ale skor sa mi nepodarilo a chcel som byt v KE este pre 20:00 :(
richie
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 304
Obrázky: 0
Založený: 17. Jún 2015 07:32

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod richie » 23. Okt 2015 09:25

dal som teraz do googlu trasu KE - BA a vysledok:
cez HU -(M3-M0-M1) - 4:27 bez premavky (pri aktualnej premavke 4:46)
cez ZV (E58 - teda Soroska/RS/ZV) - 4:17 bez premavky (pri aktualnej premavke 4:52)

No to su len idealne odhady google, kde o takmer 100km dlhsia trasa cez HU je casovo v podstate rovnaka ako cez ZV. Ale v reale je ten rozdiel vacsi, pretoze zatial co udavany cas prejazdu cez HU bez problemov dodrzim, cez ZV je to takmer nerealne, resp. len za cenu vyrazneho prekracovania mpr a vacsieho adrenalinu v niektorych usekoch (a so zhorsujucim sa pocasim to bude len dlhsie/horsie/adrenalinovejsie).

=> zatial stale u mna vedia trasa cez HU
richie
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 304
Obrázky: 0
Založený: 17. Jún 2015 07:32

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod michael89 » 23. Okt 2015 11:55

No neviem, neviem, ja som chodieval 2 roky ešte keď ani nebola celá R1 BA-BB hotová a dával som to na Felicii v nedeľu popoludní za 4:30.
Asi závisí aj od času, štýlu jazdy a schopností vodiča...
Je aj možné že na úseku ZV-KE premávka za posledné roky narástla a tak sa už ťažšie predbieha a viac sa stojí kvôli odbočujúcim vozidlám a pod.
michael89
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 380
Založený: 08. Jan 2009 13:44

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod Andrej » 23. Okt 2015 12:30

Richie pise o smere BA-KE, cize zjavne stal v zapche v samotnej BA. Smerom na BP to byva v piatok poobede bezproblemove, pokial teda nie je problem na moste Lafranconi, ktory upcha aj D1 popri Einsteinovejm
Andrej
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 608
Založený: 08. Feb 2005 16:57

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod richie » 23. Okt 2015 14:44

michael89 napísal:No neviem, neviem, ja som chodieval 2 roky ešte keď ani nebola celá R1 BA-BB hotová a dával som to na Felicii v nedeľu popoludní za 4:30.
Asi závisí aj od času, štýlu jazdy a schopností vodiča...
Je aj možné že na úseku ZV-KE premávka za posledné roky narástla a tak sa už ťažšie predbieha a viac sa stojí kvôli odbočujúcim vozidlám a pod.

:) .. no za mlada a na felicii som to tiez daval (neoficialne) za 3:40 (niekedy aj menej, podla pocasia/dennej doby/nalady/terminu/spolujazdcov) .. alebo 4:30 vratane obeda vo Zvolene .. ale to ani zdaleka nebolo predpisove .. a ked sa na** aj cez HU to dam len trosku cez 3h .. ale to je o inom .. teraz riesime skor "predpisovejsiu" jazdu bez zbytocnych krizovych momentov (predsa len uz sme zivitelia rodin) ..

ALE ano .. v nedelu popoludni, bez velkej premavky (a hlavne bez mnozstva kamionov, ktore maju zvacsa zakaz jazdy) a v dobrom pocasi sa to da aj za tych 4:30 asi aj v ramci mpr
Naposledy upravil richie dňa 23. Okt 2015 14:58, celkovo upravené 5 krát.
richie
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 304
Obrázky: 0
Založený: 17. Jún 2015 07:32

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod richie » 23. Okt 2015 14:50

@Andrej @michael89
.. no naposledy co som isiel BA - KE cez ZV (tych vyssie spominanych 6,5h) bolo to vo stvrtok popoludni .. tak som sa najprv vliekol po obchvate okolo Zlatych(a blizke odbocky) a dalej po D1 ledva ~90, potom som sa dlho vliekol (takmer krokom) uz od odbocky Z D1 na R1 az takmer po Nitru, potom to bolo trosku volnejsie a za ZV to uz bolo o zlych cestach a cca 14-tich semaforoch na opravovanych usekoch ..
richie
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 304
Obrázky: 0
Založený: 17. Jún 2015 07:32

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod richie » 23. Okt 2015 15:02

michael89 napísal:No neviem, neviem, ja som chodieval 2 roky ešte keď ani nebola celá R1 BA-BB hotová a dával som to na Felicii v nedeľu popoludní za 4:30.
Asi závisí aj od času, štýlu jazdy a schopností vodiča...
Je aj možné že na úseku ZV-KE premávka za posledné roky narástla a tak sa už ťažšie predbieha a viac sa stojí kvôli odbočujúcim vozidlám a pod.


este na doplnenie, ANO .. v nedelu popoludni, bez velkej premavky (a hlavne bez mnozstva kamionov, ktore maju zvacsa zakaz jazdy v nedelu) a v dobrom pocasi sa to da aj za tych 4:30 asi aj v ramci mpr .. no cez HU sa to da za taky cas takmer kedykolvek (za cenu malickeho prekrocenia mpr na dialnici ~140)
richie
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 304
Obrázky: 0
Založený: 17. Jún 2015 07:32

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod michael89 » 23. Okt 2015 15:18

Rozumiem, ja som pozeral aj na cestovné náklady a tie sú cez HU oveľa vyššie - jednak treba zaplatiť extra diaľničnú známku a k tomu po diaľnici je vyššia spotreba. Na cestnom úseku ZV-KE sa s 1.9S dá dosiahnuť vzorová spotreba :D
michael89
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 380
Založený: 08. Jan 2009 13:44

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod i15 » 23. Okt 2015 16:10

momentálne je ZV-KE veľmi spomalená kvôli rozsiahlym opravám. Len na úseku Tornala-KE je asi 6 semaforov, takže dočasne sa oplatí jazdiť cez BUD. Od budúceho roku bude na výber niekoľko rýchlejších trás - najrýchlejšia cez ZV a zvýši sa konkurencieschopnosť trás cez ZA,Donovaly a Čertovicu
Obrázok používateľa
i15
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 827
Založený: 21. Jan 2007 20:49
Bydlisko: vo výslužbe

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod richie » 23. Okt 2015 17:50

@michael89 suhlasim - ano dialnicna znamka moze byt zaujimava ciastka (ja mam rocnu) .. spotreba zalezi od stylu jazdy (nalady ...) a s 1,6tdi sa da ist priemer za 5,4 ale aj takmer 7 .. v mojej situacii tieto naklady aktualne hradi firma, teda prednejsia je mi podstatne bezbpecnejsia a kludnejsia trasa cez HU .. ak by som si to platil sam, mozno by som to zvazoval .. a mozno nie ..
nezatracujem ziadnu trasu (aj ked aktualne vyrazne preferujem jednu) .. len chcem ukazat ze je to velmi zaujimava alternativa (a posledny rok uz tam velmi casto stretavam a slovenske znacky
ked dokoncia D1 mozno vyskusam aj trasu cez certovicu, alebo donovaly, ale len v lete ..
richie
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 304
Obrázky: 0
Založený: 17. Jún 2015 07:32

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod Kanky » 10. Nov 2015 00:03

Kanky napísal:Pripravil som graf priebehu rychlosti z gps kamery z useku PO zapad - PP vychod z 18.10.2015, nedela (start 18:43 PO zapad, finish 19:41 PP vychod)
celkovy cas prejazdu 57 min. 31 sek., vzdialenost 75,8 km, priem. rychlost 79 km/h):

30955

urcite treba brat do uvahy, ze v nedelu nejazdia vozidla nad 3,5 t, ktorych tam v pracovne dni nebyva malo (aj ked asi 5 som tam stretol aj dnes...)
a to som mal este stastie v stupaku pred Levocou sa islo viac ako 90...kde sa dalo po dialnici, tak som siel 130, ak by som siel 110-120, tak sa do hodiny nezmestim

jednotlive useky:
MUK PO zapad - MUK Svinia: 101 km/h....7,9 km (dialnica)
MUK Svinia - MUK Fricovce: 64,1 km/h...9,7 km (mimo dialnice)
MUK Fricovce - MUK Sp. Podhradie: 100,6 km/h...22,3 km (dialnica s tunelom Branisko)
MUK Sp. Podhradie - MUK Sp. Stvrtok: 59,4 km/h...23,5 km (mimo dialnice)
MUK Sp. Stvrtok - MUK PP vychod: 113 km/h...12,4 km (dialnica)

Samozrejme si urobime graf aj po otvoreni 3 novych usekov...medzi MUK Svinia a Fricovce sa pojde suvisle 130 v pohodicke, Branisko ostane tak isto a usek MUK Sp. Podhradie - Sp. Stvrtok sa pojde 130 okrem 600 m Sibenika, kde sa pojde 100 km/h

ak by boli useky dnes otvorene, tak usetrim minimalne 20 min... :wink:

Po otvoreni useku D1 Janovce - Levoca
Pridal som graf priebehu rychlosti z gps kamery z useku PO zapad - PP vychod z 08.11.2015, nedela (start 17:58 PO zapad, finish 18:48 PP vychod)
celkovy cas prejazdu 49 min. 40 sek., vzdialenost 75,8 km, priem. rychlost 91,58 km/h):

31546

Aj vdaka prazdnym cestam tyzden po dusickovom vikende, ale aj vdaka novemu kusu D1 sa priem. rychlost navysila o viac ako 12 km/h a cas prejazdu bol tym kratsi cca o necelych 8 min.

jednotlive useky:
MUK PO zapad - MUK Svinia: 111 km/h....7,9 km (dialnica)
MUK Svinia - MUK Fricovce: 73,5 km/h...9,7 km (mimo dialnice)
MUK Fricovce - MUK Sp. Podhradie: 100,6 km/h...22,3 km (dialnica s tunelom Branisko)...identicka priemerka :)
MUK Sp. Podhradie - MUK Levoca: 64,2 km/h...14,3 km (mimo dialnice)
MUK Levoca - MUK PP vychod: 125 km/h...21,4 km (dialnica)

Na podstatne skratenie sa stale caka..chybajuce 2 useky D1, ktore sa otvoria do konca roka usetria dalsich 15 min., aby sme sa tak dostali na nejakych 35 min +-
Cestou, necestou...
Obrázok používateľa
Kanky
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 739
Založený: 30. Nov 2011 12:29
Bydlisko: Vychodňar w Krakowie

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod devil » 10. Nov 2015 10:12

ked chces vypocitat kolko usetri novy usek tak porovnaj MUK Sp. Stvrtok - MUK Levoca lebo identicka rychlost na celych 75,8 km urcite nie je. ked si isiel 60 na starej ceste a cca 120 na D + privadzac tak si usetril asi 3 min. a celom jan-jab to bude tych 15 min. a fri-svi 3 min.ale npr. ak bol prejazd na starej ceste hoci len 65 km/h tak je uspora casu na dialnici nizsia hned o 2 min. :wink:
a kedze starostka v okoli dediny nevidela ziadne stavebne stroje pytala sa NDS co sa deje...
Obrázok používateľa
devil
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 139
Založený: 04. Feb 2005 07:32

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod Kanky » 10. Nov 2015 12:23

devil napísal:ked chces vypocitat kolko usetri novy usek tak porovnaj MUK Sp. Stvrtok - MUK Levoca lebo identicka rychlost na celych 75,8 km urcite nie je. ked si isiel 60 na starej ceste a cca 120 na D + privadzac tak si usetril asi 3 min. a celom jan-jab to bude tych 15 min. a fri-svi 3 min.ale npr. ak bol prejazd na starej ceste hoci len 65 km/h tak je uspora casu na dialnici nizsia hned o 2 min. :wink:

to samozrejme nie je pravda, nakolko teraz musis spomalovat stovky metrov pred MUK a rozbiehas sa z pripajacieho pruhu a tam tratis...preto tu pridavam tie grafy, aby bolo jasne, aka rychlost je realna a napriklad FRI - Sp. Podhr. sedi uplne presne, nakolko je to dlhsi usek...

priklad MUK PO - zapad - MUK Svinia o 10 km/h vyssia priemerka len kvoli tomu, ze som velmi nedodrzal rychlost pri zjazde na MUK Svinia

co sa tyka prejazdu po I/18, tak to, co sa mi podarilo teraz, cize 64,2 km/h medzi MUK Sp. Podhr. a MUK LE je skoro idealny stav s jazdou nad povolenou rychl., doslova len jedno auto ma spomalilo v LE...cize realne je priemerka do 60 km/h ako minule
Cestou, necestou...
Obrázok používateľa
Kanky
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 739
Založený: 30. Nov 2011 12:29
Bydlisko: Vychodňar w Krakowie

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod devil » 10. Nov 2015 14:36

z tych grafov nie je jasne ze v ktorej minute si bol presne v ktorom bode. jasne je len to ze cez LE je to najpomalsie cize I. usek jan-jab musi byt logicky rychlejsi ako priemer 60 km/h. :wink:
a kedze starostka v okoli dediny nevidela ziadne stavebne stroje pytala sa NDS co sa deje...
Obrázok používateľa
devil
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 139
Založený: 04. Feb 2005 07:32

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod babar » 11. Nov 2015 15:23

Pozrite sa, ako sa najlepšie dostanete po diaľnici do Košíc

V súčasnosti je najkratšou cestou nielen z časového, ale aj z kilometrového hľadiska.
Za ideálnej premávky auto z Bratislavy do Košíc cez Zvolen túto približne 401-kilometrovú trasu prejde za štyri a pol hodiny.

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/8067615/pozri ... z3rC1LmT4a

Na mape je chyba v udaji o km cez Zvolen ma byt 401 km
Taliani maju viac tunelov okolo jedneho jazera ako mi na celom slovensku! https://youtu.be/cQb5CPNFOio
Obrázok používateľa
babar
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 260
Obrázky: 22
Založený: 03. Máj 2014 15:39

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod Kanky » 11. Nov 2015 22:29

devil napísal:z tych grafov nie je jasne ze v ktorej minute si bol presne v ktorom bode. jasne je len to ze cez LE je to najpomalsie cize I. usek jan-jab musi byt logicky rychlejsi ako priemer 60 km/h. :wink:

Praveze z tych grafov je to uplne jasne, kde je ktora obec, kde je kruhac, ci tazka zakruta, kto tadial jazdi pravidelne tak to hned spozna...mam aj video len cas nemam :?
1. Usek, cize LE - Janovce moze byt nad 60, ale 2. Usek, cize Sp. Podhr. - LE drviva vacsina prejazdov pod 60 km/h priem., preto je 2 usek tak velmi ocakavany, usetri najviac a este aj vyrazne skrati trasu
Cestou, necestou...
Obrázok používateľa
Kanky
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 739
Založený: 30. Nov 2011 12:29
Bydlisko: Vychodňar w Krakowie

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod devil » 12. Nov 2015 08:27

tak ci onak prvy usek neskratil trasu lebo musis cez privadzac naspat na I/18, cele to ma len 10 km cize 8 min. uspora nie je realna.
a kedze starostka v okoli dediny nevidela ziadne stavebne stroje pytala sa NDS co sa deje...
Obrázok používateľa
devil
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 139
Založený: 04. Feb 2005 07:32

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod Kanky » 12. Nov 2015 17:41

Suhlas, preto som aj pisal, ze prvy usek nic moc, aj ja cakam hlavne na druhy, ktory usetri najviac...momentalne nie je trasa vobec skratena gps udaje mi ukazali rozdiel len par desiatok metrov...
Realne 1. Usek setri momentalne tak 4 min..po skompletizovani bude setrit 5 min....to, co som pisal ja, ze som mal o 8 min. Menej, tak 4 min som usetril mimo dialnice vdaka "prazdnym" cestam, kde sa dalo ist nad pov.rychlost
Cestou, necestou...
Obrázok používateľa
Kanky
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 739
Založený: 30. Nov 2011 12:29
Bydlisko: Vychodňar w Krakowie

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod i15 » 12. Nov 2015 18:14

zase riešite sprostosti. J-J ušetrí minimálne 15 minút, čo je za posledné roky jedna z najväčších úspor na novom úseku D/RC
Obrázok používateľa
i15
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 827
Založený: 21. Jan 2007 20:49
Bydlisko: vo výslužbe

Re: Akou trasou sa momentálne oplatí ísť z BA na východ?

Odoslaťod Kanky » 12. Nov 2015 22:08

Pali, a to kde si bol doteraz s takou neskutocne mudrou informaciou? si nas tu nechal trapit sa :lol:
Cestou, necestou...
Obrázok používateľa
Kanky
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 739
Založený: 30. Nov 2011 12:29
Bydlisko: Vychodňar w Krakowie

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Diaľnice a RC všeobecne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.