Pre stopárov

odkazy na iné fóra, stránky, dokumenty, ktoré sa dotýkajú problematiky

Moderátor: Moderátori

Pre stopárov

Odoslaťod Dialniciar » 31. Aug 2006 13:45

Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Dialniciar » 05. Sep 2006 15:28

Môžem vám za seba povedať, že je stopárov/ky zásadne do auta neberiem, len v prípade, že ich poznám. Nepovažujem to za bezpečné v dnešnej dobe.

Alebo to musí byť naozaj výnimka typu, že idem na zrub (Kanada), tak v miestnej lokalite, kde nejazdí veľa áut, keď vidím typického miestneho človeka, tak mu zastavím a zveziem ho aj 20 km, lebo viem, že by aj tak išiel pešo ešte dlho vzhľadom na premávku.

Sám som ešte ani nebol v pozícii stopára. Vždy som išiel buď pešo alebo na bicykli alebo TAXI alebo verejná doprava.

Ako ste na tom Vy :?: (neviem, či tento príspevok patrí do tejto sekcie, ale je to ideálne ponechať to pri danej linke)
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Jarda » 05. Sep 2006 15:56

Dy napísal:Môžem vám za seba povedať, že je stopárov/ky zásadne do auta neberiem, len v prípade, že ich poznám. Nepovažujem to za bezpečné v dnešnej dobe.

Alebo to musí byť naozaj výnimka typu, že idem na zrub (Kanada), tak v miestnej lokalite, kde nejazdí veľa áut, keď vidím typického miestneho človeka, tak mu zastavím a zveziem ho aj 20 km, lebo viem, že by aj tak išiel pešo ešte dlho vzhľadom na premávku.

Sám som ešte ani nebol v pozícii stopára. Vždy som išiel buď pešo alebo na bicykli alebo TAXI alebo verejná doprava.

Ako ste na tom Vy :?: (neviem, či tento príspevok patrí do tejto sekcie, ale je to ideálne ponechať to pri danej linke)


Jako student jsem stopem občas jezdil, od té doby (tj. 20 let) ne. Na dálnici stopaře nikdy neberu, na jiných silnicích tu a tam ano, ale spíš výjimečně.
Jarda
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 3
Založený: 24. Mar 2006 11:03
Bydlisko: ČR, Praha


Naspäť na Linky a dokumenty

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.