Madarsko - Hungary

všeobecná diskusia o diaľniciach a RK v EÚ (okrem SR a ČR)

Moderátor: Moderátori

Re: Madarsko - Hungary

Odoslaťod marian vančo » 29. Apr 2017 07:57

i15 napísal:Dúfam že ten krátky úsek bude bez úhrady. A známka sa dá kúpiť aj pri Encsi, alebo cez internet

Nepochopil si moju otázku, ja viem že v Encsi aj na X iných miestach tam kúpim známku...ja chcem vedieť či aj tu na hraniciach bude oficiálne predajne miesto známok, niečo podobné ako je na hraniciach z Rakúskom. A takisto neriešim či úsek bude alebo nebude spoplatnený, 100% nebude pokiaľ tam to predajné miesto nebude. Ja to beriem v perspektíve dostavania celého úseku po Miskolc, a tam sa asi zhodneme, že íst dole z dialnice napr do Encsu aby som si kúpil známku je smiešne.
marian vančo
diskutujúci

Založený: 22. Mar 2015 08:57

Odoslaťod marian vančo » 29. Apr 2017 08:01

i15 napísal:http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=139764938&postcount=7783

začala výstavba 44 kilometrového úseku M4 Budapest - Cegléd

Madari majú šťastie, že Kovalčík nie je Madar...
marian vančo
diskutujúci

Založený: 22. Mar 2015 08:57

Odoslaťod DrX » 29. Apr 2017 11:56

Prave naopak, nie je toto ten usek, ktory ma cenu 4mil EUR/km? Madari stavaju len Kovalcikovske dialnice, a tak maju aj krajinu poprepajanu a dnes teda riesia napojenia na okolite krajiny a vylepsene vnutrozemske prepojenia.
DrX
veterán fóra

Obrázky: 3
Založený: 08. Feb 2005 20:45

Odoslaťod Tomas PO » 01. Máj 2017 15:35

marian vančo napísal:
i15 napísal:Dúfam že ten krátky úsek bude bez úhrady. A známka sa dá kúpiť aj pri Encsi, alebo cez internet

Nepochopil si moju otázku, ja viem že v Encsi aj na X iných miestach tam kúpim známku...ja chcem vedieť či aj tu na hraniciach bude oficiálne predajne miesto známok, niečo podobné ako je na hraniciach z Rakúskom. A takisto neriešim či úsek bude alebo nebude spoplatnený, 100% nebude pokiaľ tam to predajné miesto nebude. Ja to beriem v perspektíve dostavania celého úseku po Miskolc, a tam sa asi zhodneme, že íst dole z dialnice napr do Encsu aby som si kúpil známku je smiešne.

Opravte ma ak sa mylim, ze v sucasnosti ten kusok aj keby bol spoplatneny, tak staci kupit znamku v Encsi, nakolko v HU ta system ako neplatica vyhodnoti az po skonceni dna. Cize mozes jazdit po D cely den a staci ze si znamku kupis na konci dna.
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra

Obrázky: 800
Založený: 04. Okt 2006 00:43

Odoslaťod Tomas PO » 01. Máj 2017 15:36

DrX napísal:Prave naopak, nie je toto ten usek, ktory ma cenu 4mil EUR/km? Madari stavaju len Kovalcikovske dialnice, a tak maju aj krajinu poprepajanu a dnes teda riesia napojenia na okolite krajiny a vylepsene vnutrozemske prepojenia.

kovalcikovska dialnica je vlak. 50 rocny.
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra

Odoslaťod Tomas PO » 01. Máj 2017 15:39

Terazky je pekne vidiet ten nezmysel v podobe esicka, dokonca so znizenou MPR: https://www.google.sk/maps/place/Budape ... 0235?hl=en
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra

Odoslaťod i15 » 01. Máj 2017 15:46

Tomas PO napísal:
marian vančo napísal:

Opravte ma ak sa mylim, ze v sucasnosti ten kusok aj keby bol spoplatneny, tak staci kupit znamku v Encsi, nakolko v HU ta system ako neplatica vyhodnoti az po skonceni dna. Cize mozes jazdit po D cely den a staci ze si znamku kupis na konci dna.

Lenže keď idem len do Miskolca, alebo Tiszaujvárošu, tak nechcem platiť ani v Encsi :) Dúfam, že to nebude spoplatený úsek, lebo by bol problém sa napojiť z R4 na nespoplatnenú cestu
Obrázok používateľa
i15
veterán fóra

Obrázky: 826
Založený: 21. Jan 2007 21:49

Odoslaťod Vlados » 01. Máj 2017 15:58

Tomas PO napísal:Terazky je pekne vidiet ten nezmysel v podobe esicka, dokonca so znizenou MPR: https://www.google.sk/maps/place/Budape ... 0235?hl=en

lepšie to vidno sa smínke https://www.google.sk/maps/place/Budape ... 0235?hl=en
škoda, že maďari nechceli trasovať diaľnicu v trase poľnej cesty, zbytočne sa to tam krúti.
Vlados
veterán fóra

Obrázky: 122
Založený: 20. Okt 2008 10:06

Odoslaťod Damner » 31. Máj 2017 15:26

any news?
Obrázok používateľa
Damner
návštevník

Založený: 08. Aug 2013 22:15

Odoslaťod bystrik » 05. Jún 2017 23:13

Obrázok používateľa
bystrik
zaslúžilý diskutujúci

Obrázky: 38
Založený: 03. Feb 2005 22:40

Odoslaťod rastislav5 » 06. Jún 2017 12:21

devil napísal:mapa celkovych intenzit by sa nenasla?

nech sa paci http://www.veszpremkukac.hu/wp-content/ ... 2/ter2.jpg

Podrobne scitanie tu: http://internet.kozut.hu/SiteCollection ... rgalma.pdf
rastislav5
zaslúžilý diskutujúci

Obrázky: 5
Založený: 25. Nov 2006 19:58

Odoslaťod rastislav5 » 06. Jún 2017 12:24

rastislav5
zaslúžilý diskutujúci

Obrázky: 5
Založený: 25. Nov 2006 19:58

Predchádzajúca

Naspäť na Diaľnice a RK v EÚ

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.