D1 Budimír - Bidovce

Bratislava (Petržalka – križovatka s D2) – Trnava – Trenčín - Žilina – Prešov – Košice – Záhor, štátna hranica SR/Ukrajina

Moderátor: Moderátori

Re: D1 Budimír - Bidovce

Odoslaťod i15 » 08. Jan 2018 15:28

random napísal:Zakruta nebola v dobrom stave (aj ked mnohi mi nedaju zapravdu). Neviem ci by si bol taky geroj a len kvoli tomu setreniu by si rozhodol, ze zakruta sa prerabat nebude - a co cert by nechcel niekto by sa tam zabil - potom by som Ta chel vidiet vypravat o zbytocnostiach.
Akakolvek ina varianta je hodna rychlojebka.

Mne nadávaš do rýchlojebkov, lebo som poukázal na to, že sa rozkopal 2 ročný asflalt? Pri Bidovciach sa už rozmýšľalo a v mieste kruháča sa asfalt nevymenil
Obrázok používateľa
i15
veterán fóra

Obrázky: 827
Založený: 21. Jan 2007 21:49

Odoslaťod medima » 08. Jan 2018 20:32

Pouc sa z toho a nejednaj nabuduce s niekym inteligentne a priatelsky, ked ten dotycny o to nestoji. Naco sa vobec s takymi ludmi bavis? Somar si ty.
medima
zaslúžilý diskutujúci

Obrázky: 17
Založený: 05. Jan 2013 22:23

Odoslaťod Vlados » 08. Jan 2018 21:22

@medina, miešať sa do starších nepatrí ;) obaja sú prínosom fóra, nie sú vždy použité vhodné slová, to neznamená musia ísť hneď na nože...
výrok roka: Aj keby to malo stáť desať miliárd, treba Kysuce raz a navždy zbaviť tranzitu/preťaženej dopravy.
Vlados
veterán fóra

Obrázky: 124
Založený: 20. Okt 2008 10:06

Odoslaťod daphne » 08. Jan 2018 23:29

na inom fore (napr take pc forum sk) by pouzil uzivatel takyto slovnik voci druhemu, dostal by minimalne docasny ban alebo blokaciu IP, tu je zjavna benevolencia voci poniektorym zasluzilym diskutujucim ci veteranom fora ktori zrejme mozu bez akejkolvek hrozby postihu robit co chcu resp urazat nevhodnymi vyrazmi inych uzivatelov.. alebo su mozno v kolegialnom kamaradskom vztahu s adminami fora tak sa im nemoze nikdy nic stat.. ci mozno tu platia ine pravidla pre "stalice" fora ako pre novacikov resp ojedinelych navstevnikov ci prispievatelov na fore, kazdopadne tak ci onak je to dost smutne a na zamyslenie.. a ti co take vyrazy vo fore pouziju by sa mali kus nad sebou zamysliet tiez..
daphne
diskutujúci

Založený: 28. Okt 2017 20:45

Odoslaťod random » 09. Jan 2018 10:31

Mate pravdu, bavit sa s vami (autori poslednych cca 10 prispevkov) nema zmysel. Myslim, ze ma to poucilo.

OT:
Ja si pamatam toto forum, este ked čerebundziky šable nošeli a bolo tu kopu divnych ludi, ale tato nova partia co sa tu usadila neviem ci ma obdobu. Vsak tu s vami uz nikto nediskutuje len vy medzi sebou. Nezabudajte, ze toto je moderovane forum a nie facebook, tu si hladkat ego navzajom nemusite.
Obrázok používateľa
random
zaslúžilý diskutujúci

Obrázky: 73
Založený: 04. Feb 2005 10:34

Odoslaťod bukvar » 10. Jan 2018 20:49

som novacik, nezaujaty, a jazdim zmienovanu trasu a rad by som vedel ktora to zakruta nebola v dobrom stave ?! a naozaj poslednych cca 10 prispevkov odtohto mojho by som zmazal..
bukvar
návštevník

Založený: 13. Aug 2016 12:47

Odoslaťod Tomas PO » 16. Jan 2018 02:18

random new jersey ok. ale preco zdz? nezmyselna 60ka a tabula kosice-sever. ano, je to zanedbatelna polozka. ale niekde tie tabule extremne chybaju, niekde sa nemzyselne pred reko osadia. detto bolo pri levoci kde sa na 1/18ke pred vstupom do LE od PP vymenil povrch a o pol roka kvoli D1 sa frezoval
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra

Obrázky: 934
Založený: 04. Okt 2006 00:43

Predchádzajúca

Naspäť na D1

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.