R3 Tvrdošín - Nižná

Štátna hranica MR/SR – Šahy – Krupina – Zvolen – v peáži s R1 – Žiar nad Hronom – Turčianske Teplice – Martin – v peáži s D1 – Švošov – Dolný Kubín – Trstená – štátna hranica SR/PL

Moderátor: Moderátori

Re: R3 Tvrdošín - Nižná

Odoslaťod ullsus » 04. Jan 2018 16:23

Ako to vyzerá so súťažou nevie nikto?
ullsus
diskutujúci

Založený: 08. Apr 2015 23:21

Odoslaťod Maxx787 » 04. Jan 2018 18:44

dokelu ullsus :-D :-D uz som myslel ze tu je ze to je podpisane :-D ticho ako keby sa nesutazilo...neviem kde to viazne. Aj pri moste v Niznej je ticho s VO.
Geography is not a career, is post apocalyptic survival skill
Maxx787
zaslúžilý diskutujúci

Obrázky: 58
Založený: 03. Okt 2014 18:33

Odoslaťod rempo » 04. Jan 2018 23:10

NDS lustrovala prihlasene firmy,ešte sa ani neotvarali obalky "ostatne" a už je namietka buď za podmienky súťaže alebo vylučenie na UVO,a to ešte musi UVO rozhodnuť o namietke pred otvaraním obalok "kriteria" (cenove ponuky) takže nasledujúce dva mesiace žiadna zmluva nehrozí,počitam tak leto a to som optimista
História a súčasnosť výstavby diaľničnej siete na Slovensku na stránke http://www.historiadialnic.sk/
Obrázok používateľa
rempo
zaslúžilý diskutujúci

Obrázky: 1861
Založený: 22. Feb 2010 01:25

Odoslaťod svaco » 05. Jan 2018 13:46

Keďže ide o súťaž financovanú z rozpočtu, tak im každé posunutie príde vhod (aspoň ja mám taký pocit). A Orava je zrejme pre nich tiež v poradí dôležitosti na jednom z posledných miest. Jediný, kto to môže pohnať dopredu je splnomocnenec Janckulík, ale proti presile toho aj tak veľa nezmôže, no ak by tam nebol, asi by to bolo pre Oravu ešte horšie, a hlavne teraz, keď stratili župu, na ktoorej čele je oravčanka. Je to len môj osobný názor a rád by som sa mýlil.
Obrázok používateľa
svaco
pokročilý diskutujúci

Založený: 29. Jan 2008 12:16

Odoslaťod aquila » 05. Jan 2018 13:57

janckulik po tom co oficialne oznamil ze chce ist z mostu do KDH, tak moc toho uz neovplyvni.

dalej, potrebuju argument na dlhovu brzdu. nemozu len tak halabala nebodaj nieco financovat zo statneho rozpoctu.. este by ludia nebodaj nadobudli dojem, ze dlhova brzda nie je treba odbrzdit :) a idu aj komunalne volby a pochybujem, ze SMER im odpusti, ze vdaka orave prehrali v ZSK..
Obrázok používateľa
aquila
administrátor

Obrázky: 462
Založený: 03. Feb 2005 19:08

Predchádzajúca

Naspäť na R3

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.