spoplatnenie

sekcia venovaná financovaniu nielen diaľnic, ale aj ostatných projektov s hlavným zameraním na Public Private Partnership

Moderátor: Moderátori

spoplatnenie

Odoslaťod lacream » 24. Máj 2009 13:35

Pozdravujem,potreboval by som poradit ako je to s dialnicou Presov-Poprad.Na mapach google my ukazuje ,ze su tam dva ciastocne spoplatnene useky,co mam pod tym rozumiet a aka je cena ciastocne spoplatneneho useku.Cestujem osobnym autom z Trebisova do Popradu.Potrebujem si kupit dialnicnu nalepku ak chcem vyuzit tu ciastocne spoplatnenu cestu Presov-Poprad.Za odpoved vam vopred velmi pekne dakujem.
lacream
nováčik
 
Príspevky: 1
Založený: 24. Máj 2009 13:23

Odoslaťod pohodak » 24. Máj 2009 17:39

ak chces ist cez tunel branisko (co predpokladam, ze chces) tak dialnicnu znamku budes potrebovat
Everything that can be counted does not necessarily count; everything that counts cannot necessarily be counted.
pohodak
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 0
Založený: 20. Apr 2006 13:49
Bydlisko: PK

Odoslaťod Čavo » 25. Máj 2009 06:48

Google píše čiastočne spoplatnená cesta, keď ideš aj po nespoplatnenom úseku aj po spoplatnenom, takže, ti našiel spojenie, kde sa nachádza aj spoplatnený úsek.
čavo

To čo píšem, sú moje názory, alebo informácie, ktoré mám. Budem rád, ak si žiadne moje slová nikto nebude brať osobne.
Čavo
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 541
Obrázky: 1
Založený: 07. Feb 2005 14:19
Bydlisko: Nitra

Odoslaťod racto » 25. Máj 2009 09:20

http://www.ssc.sk/files/img/Spoplatnene_CK.jpg

tu máš pekne všetky spoplatnene useky na SVK. :wink:

Pozn. by Andrej: upraveny link - ak je obrazok sirsi ako 1000 px, please uvedte len link
ach jaj
Obrázok používateľa
racto
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 28
Založený: 22. Okt 2007 11:33
Bydlisko: Detva

Odoslaťod Tomas PO » 25. Máj 2009 09:52

Znamku Ti netreba, ale nesmies ist po dialnici KE-PO a usekom pred Braniskom (vratane tunela).
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 975
Založený: 03. Okt 2006 23:43
Bydlisko: Presov


Naspäť na Public Private Partnership (PPP) + financovanie projektov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.