Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - 2020)

diskusia o D & RC vo všeobecnej rovine, plány, návrhy a samozrejme flamewars ;)

Moderátor: Moderátori

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod devil » 01. Feb 2020 16:28

ani pri KE netreba robit paniku. bliziace deadliny vedia neuveritelne motivovat a praveze to slavne pravidlo n+3 sposobuje viac skody ako uzitku. nova vlada si moze pripisat nejake zasluhy.
a kedze starostka v okoli dediny nevidela ziadne stavebne stroje pytala sa NDS co sa deje...
Obrázok používateľa
devil
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 137
Založený: 04. Feb 2005 07:32

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod IceFox » 01. Feb 2020 17:05

Jáj, toto márna snaha...
Najvtipnejší mi potom prídu ľudia, ktorý Érsekovi pripočítajú aj také km, na ktoré reálne neprispel (podpis nie je nič uznaniahodného), viz.
devil napísal: veci ktore sa uz nedali len tak zrusit, d4/r7, talianov na visnove, ruzomberok. predrazenu ponuku D3 CA

Potom jasné, že "čísla hovoria v jeho prospech."
Howgh, fajka zhasla.
Cogito ergo sum.
Obrázok používateľa
IceFox
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 989
Obrázky: 2
Založený: 09. Máj 2017 15:14
Bydlisko: CA

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod Pacho » 01. Feb 2020 18:27

devil napísal:teba nic neopravnuje klamat ani mi pridavat robotu aby som upratoval tvoje vylevy v monitoringu tlace. a opat nieco pre tuto temu na dialnice z fondov 14-20 ma ist 1 344 mil. a na r-ky 224 mil. z toho celeho na juh asi 420 mil. (D1-R2 okolo KE). co je nieco vyse 25 percent. tak toto sa trosku upravilo.


pozri sa devil, ja som sa Ti za to upratovanie poďakoval, lebo som si uvedomil chybu, a Ty miesto toho aby si sa mi ospravedlni začneš zasa len vyskakovať, a ešte ma označíš za klamára bez akýchkoľvek argumentov. Nehnevaj sa ale toto všetko poukazuje len na tvoje neslušné správanie, a ako moderátor, by si mal v prvom rade dbať slušnosti a korektnosti. Veľke ospravedlnenie všetkým za OT.
Pacho
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 125
Založený: 09. Máj 2006 07:19
Bydlisko: Lipt. Mikulas

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod devil » 01. Feb 2020 19:38

Najvtipnejší mi potom prídu ľudia, ktorý Érsekovi pripočítajú aj také km, na ktoré reálne neprispel (podpis nie je nič uznaniahodného), viz.
zrejme najspravodlivejsi vypocet by boli len kilometre ktore vytendroval, spustil a este aj otvoril. potom sa necudujem ze kazdy minister bol zly. a nie je tazke predpovedat ze ani dalsi nebudu lepsi. :lol: ...ak ked nechces zapocitat useky ktore netendroval OK ale potom by si mal zapocitat useky ktore tendrovat zacal aj ked ich nestihne spustit. :wink:

Pacho, keby si si uvedomil chybu tak prestanes klamat. ty si akoze priznas chybu a pokracujes dalej. take zbojnicke...

Padajúce mosty...aky most padol a preco ?
zastavil višnové...bezi tender - cize klames
neplní ani svoj vlastný akčný plán....neviem co je akcny plan
Nekoná, resp nedostatočne koná Hu-Iv. (má výhovorku, lebo aktivisti)...aktivisti tam naozaj su, primator mesta je pritom harabinovec
Tu-Hu, ani nezakopol...to suhlasim a dodavam ze nastastie
Zámerne nerieši zlodejinu v Sky tool....zase klames - platna zmluva pod pokutou vypovedania....podakuj sa vaznemu
Veľmi dôležitý obchvat zvolena 0 bodov....dvojnasobne klamstvo v jednej vete....poprve spory mesta a podruhe zvolen je priechodny
od 2016 nerozbehol opravu jednotiek...bezi tender takze polopravda
železnice tiež nič bohviečo...KNM radšej ani nespominam...uz davno mali chodit robotnicke vlaky do šéfleru. este dodaj ze sa stavia predrazeny obchvat CA
a kedze starostka v okoli dediny nevidela ziadne stavebne stroje pytala sa NDS co sa deje...
Obrázok používateľa
devil
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 137
Založený: 04. Feb 2005 07:32

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod milan_KM » 01. Feb 2020 20:45

Devil z akého dôvodu nechodia robotnícke vlaky do Zvolena ale stavia sa R2 pre traktory? Odpovedz!
milan_KM
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 266
Založený: 05. Mar 2012 23:31

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod Pacho » 01. Feb 2020 20:50

devil devil, zasa len prekrúcaš, , čo je ešte podlejšie ako klamať, čo je asi tvoja charakterová vlastnosť:

ja som konkrétne sa Ti podakoval, za opravu príspevku v monitoringu tlače

Padajúce mosty...aky most padol a preco ? panebože, padajú mostY kôly zandbanej údržbe, Konkrétne na východe spadol z mosta celý pešnik, nechce sa mi to hladať, ale toto nemôžeš prekrúti. Dalej sa zatvárajú mosty, len preto aby nespadli (naštastie), ale sú to padajúce mosty! Kežmarok, Lipt. Peter, Orava,...ČIŽE KLAMEŠ

neplní ani svoj vlastný akčný plán....neviem co je akcny plan a toto je čo,https://www.dialnice.info/gallery/image_page.php?album_id=139&image_id=41525 ak nie jeho akčný plán a prečítaj si kedy mala byť vyhlásena súťaž!!! ČIŽĚ KLAMEŠ

Nekoná, resp nedostatočne koná Hu-Iv. (má výhovorku, lebo aktivisti)...aktivisti tam naozaj su, primator mesta je pritom harabinovec, a čo akže, zasa len ospravedlnenka pre tvojho obľúbenca , KEBY CHCEL TAK KONá, ALE JEDNODUCHO NECHCE.

Tu-Hu, ani nezakopol...to suhlasim a dodavam ze nastastie tak toto je Tvoj subjektívny názor, podľa mna je to zasa len jeho neschopnosť, alebo dokonca zámer, čo je ešte horší prípad. zámer

Zámerne nerieši zlodejinu v Sky tool....zase klames - platna zmluva pod pokutou vypovedania....podakuj sa vaznemu, ako MD a vážneho nástupca už mal dávno zasiahnuť, Pri troche šikovných právnikoch určite by sa našlo riešenie, ale zrejme mu to takto vyhovuje, a môžme sa jedine domýšlať prečo nekoná,

Veľmi dôležitý obchvat zvolena 0 bodov....dvojnasobne klamstvo v jednej vete....poprve spory mesta a podruhe zvolen je priechodny NEKOMENTUJEM, ALE NEMÁŠ PRAVDU.

od 2016 nerozbehol opravu jednotiek...bezi tender takze polopravda, ale ale z tendrov sa cety neopravia, zatial len a len chátraju, a to čo dal tendrovať, je len kvapka v mori, len aby sa nepovedalo.

železnice tiež nič bohviečo...KNM radšej ani nespominam...uz davno mali chodit robotnicke vlaky do šéfleru.hej a že tam nechodia, je kto zodpovedný, no tipni si no predsa MD. este dodaj ze sa stavia predrazeny obchvat CA Y čiže z tvojej strany len drísty drísty a urážanie.
Pacho
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 125
Založený: 09. Máj 2006 07:19
Bydlisko: Lipt. Mikulas

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod devil » 01. Feb 2020 22:02

Padajúce mosty...aky most padol a preco ? panebože, padajú mostY kôly zandbanej údržbe, Konkrétne na východe spadol z mosta celý pešnik, nechce sa mi to hladať, ale toto nemôžeš prekrúti. Dalej sa zatvárajú mosty, len preto aby nespadli (naštastie), ale sú to padajúce mosty! Kežmarok, Lipt. Peter, Orava,...ČIŽE KLAMEŠ
most na ceste tretej triedy patri pod VUC. takze klames alebo neovladas zakladne fakty. mosty sa zanedbavaju roky a desiatky rokov. novy minister ich mal dat asi opravit do radu hned ako nastupil...
neplní ani svoj vlastný akčný plán....neviem co je akcny plan a toto je čo,https://www.dialnice.info/gallery/image_page.php?album_id=139&image_id=41525 ak nie jeho akčný plán a prečítaj si kedy mala byť vyhlásena súťaž!!! ČIŽĚ KLAMEŠ
sutaz meskala tak ako aj ine sutaze. ale bezi.
Nekoná, resp nedostatočne koná Hu-Iv. (má výhovorku, lebo aktivisti)...aktivisti tam naozaj su, primator mesta je pritom harabinovec, a čo akže, zasa len ospravedlnenka pre tvojho obľúbenca , KEBY CHCEL TAK KONá, ALE JEDNODUCHO NECHCE.
keby chcel mohol by prikazat hodit odvolacky do kosa a vydavat nezakonne rozhodnutia aby sa to pohlo....tak ako ked slota dal nezakonne stavebne povelenie na kiu ked nemali pozemky... ale takto to v civilizovanej krajine nefunguje.
Tu-Hu, ani nezakopol...to suhlasim a dodavam ze nastastie tak toto je Tvoj subjektívny názor, podľa mna je to zasa len jeho neschopnosť, alebo dokonca zámer, čo je ešte horší prípad. zámer
ano je to moj subjektivny nazor ze tento usek este vela rokov netreba. jednoducho sa nezhodneme.
Zámerne nerieši zlodejinu v Sky tool....zase klames - platna zmluva pod pokutou vypovedania....podakuj sa vaznemu, ako MD a vážneho nástupca už mal dávno zasiahnuť, Pri troche šikovných právnikoch určite by sa našlo riešenie, ale zrejme mu to takto vyhovuje, a môžme sa jedine domýšlať prečo nekoná,
to su tvoje fantazmagorie ani sikovny pravnik neupletie z *** bic a takych pravnikov si zaobstara aj skytoll.
od 2016 nerozbehol opravu jednotiek...bezi tender takze polopravda, ale ale z tendrov sa cety neopravia, zatial len a len chátraju, a to čo dal tendrovať, je len kvapka v mori, len aby sa nepovedalo.
okolo 500 km dal opravit aj figel a to tu vsetci vychvalovali....

s tolkym sebavedomim musis byt iny odbornik skoda ta tu na fore....mal byt si byt minimalne statny tajomnik a tendre by si vyhlasoval a vyhodnocoval na pockanie. :lol: ale jednu vec si nespomenul....ze ersek sa nepozrel na studie realizovatelnosti odkial chodia manipulovane intenzity typu visnove 59.000 aut vo vyhlade a 39.000 uz o 5 rokov. ze o stamilionovych investiciach sa rozhoduje na zaklade manipulovanych cisiel je velky problem. kedze sa to tyka prakticky len zilinskych usekov je okolo toho velke ticho.... ty nie si na urazanie ale na smiech. ty nechces pravny stat ani slusnost ale dialnicu do zilinskeho pupku zlodejska. a kedze takto rozmysla velmi vela ludi tato krajina vyzera tak ako vyzera. geograficky sme vo V4 ale mentalitou niekde na ukrajine.
a kedze starostka v okoli dediny nevidela ziadne stavebne stroje pytala sa NDS co sa deje...
Obrázok používateľa
devil
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 137
Založený: 04. Feb 2005 07:32

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod devil » 01. Feb 2020 22:03

Devil z akého dôvodu nechodia robotnícke vlaky do Zvolena ale stavia sa R2 pre traktory? Odpovedz!
zeby preto ze do zvolena vedie z vychodu neelektrifikovatelna jednokolajka, R2 pre traktory je hlaska hodna kysucana. nielenze ste nenazranci ale este aj mimo. taktory na RC totiz nejazdia :lol:
a kedze starostka v okoli dediny nevidela ziadne stavebne stroje pytala sa NDS co sa deje...
Obrázok používateľa
devil
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 137
Založený: 04. Feb 2005 07:32

Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod KN.SK » 02. Feb 2020 00:36

KIA Slovakia neleží v katastroch obcí Gbeľany, Mojš, Nededza a Teplička nad Váhom?
1250
Festina lente! Σπεῦδε βραδέως!
Sapienti sat.
Radšej budovať, než niečo ničiť.
Obrázok používateľa
KN.SK
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 3841
Založený: 08. Máj 2014 11:56

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod IceFox » 02. Feb 2020 09:07

devil napísal:nielenze ste nenazranci

Krásny slovník moderátora. Srdečná gratulácia.
Cogito ergo sum.
Obrázok používateľa
IceFox
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 989
Obrázky: 2
Založený: 09. Máj 2017 15:14
Bydlisko: CA

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod pa3ck » 02. Feb 2020 11:21

KN.SK napísal:KIA Slovakia neleží v katastroch obcí Gbeľany, Mojš, Nededza a Teplička nad Váhom?
1250

Stavebný úrad nie je v každej obci, takže je dosť možné, že za tieto obce rozhodovalo Mesto Žilina
pa3ck
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 949
Obrázky: 18
Založený: 30. Máj 2018 09:34
Bydlisko: VT/BA

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod Vlados » 02. Feb 2020 12:49

IceFox napísal:
devil napísal:nielenze ste nenazranci

Krásny slovník moderátora. Srdečná gratulácia.

Ak na fórum môže napísať "Keď sa pozries do zrkadla a vidíš k.ta tak zrkadlo za to nemôže." a stále je moderátorom, tak sa nemôžeš diviť.
Vlados
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 174
Založený: 20. Okt 2008 09:06
Bydlisko: BA, občasne LC

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod jolu » 02. Feb 2020 15:54

Tak teraz je devil uz fakt super............! Škoda reagovať ale nedalo mi a aby som ostal slušný tak musím končiť. Vážne chlapi čo si on myslí že je génius?!
jolu
diskutujúci
 
Príspevky: 130
Obrázky: 106
Založený: 21. Sep 2014 19:29

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod Pacho » 02. Feb 2020 18:48

Vlados napísal:
IceFox napísal:
devil napísal:nielenze ste nenazranci

Krásny slovník moderátora. Srdečná gratulácia.

Ak na fórum môže napísať "Keď sa pozries do zrkadla a vidíš k.ta tak zrkadlo za to nemôže." a stále je moderátorom, tak sa nemôžeš diviť.

de.il, -ove taraniny a arogancia nepozná hranice.
Pacho
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 125
Založený: 09. Máj 2006 07:19
Bydlisko: Lipt. Mikulas

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod DrX » 03. Feb 2020 21:58

Slovakia - the Bratislava-centric banana republic with the worst regional disparities in the EU and OECD (aktualizácia maj 2023)
DrX
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 11
Založený: 08. Feb 2005 19:45
Bydlisko: KE

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod DrX » 03. Feb 2020 22:32

Slovakia - the Bratislava-centric banana republic with the worst regional disparities in the EU and OECD (aktualizácia maj 2023)
DrX
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 11
Založený: 08. Feb 2005 19:45
Bydlisko: KE

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod Pacho » 04. Feb 2020 06:26

už to máme tunak viewforum.php?f=35 predraženie tunela višnové, nie len to, že sa to časovo posunulo na neurčito = prepadnú eurofony, ale sa to ešte aj predraží. Hlavna vec že potom farizei, typu drx a de.il, budú čosi vykrikovať o zbojníkoch a nenažranej žiline.
Pacho
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 125
Založený: 09. Máj 2006 07:19
Bydlisko: Lipt. Mikulas

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod devil » 04. Feb 2020 08:31

samozrejme ze sa predrazi oproti povodnej NEREALNEJ cene. megatunely su draha hracka.

nauc sa konecne postovat do monitoringu tlace ked uz si veteran fora. jeden clanok staci raz a treba uviest odkaz.
a kedze starostka v okoli dediny nevidela ziadne stavebne stroje pytala sa NDS co sa deje...
Obrázok používateľa
devil
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 137
Založený: 04. Feb 2005 07:32

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod lostrail » 04. Feb 2020 10:40



No asi tomuto rozumiem zle, ale cely proces sa takto este spomali, ci ako?
lostrail
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 432
Založený: 19. Aug 2018 14:42

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod DrX » 04. Feb 2020 12:45

Preco? Namietky zamietnute, takze sutaz moze pokracovat, nie?
Slovakia - the Bratislava-centric banana republic with the worst regional disparities in the EU and OECD (aktualizácia maj 2023)
DrX
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 11
Založený: 08. Feb 2005 19:45
Bydlisko: KE

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod nevo83 » 04. Feb 2020 13:37

Pacho ale ved teraz je ten spravny cas aby dosla ,,nebeska SKANSKA,, a urobila to o 50p s nizsou cenou a nacas... Co take sa zmenilo na danom useku k horsiemu :)
nevo83
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Založený: 22. Mar 2017 18:00

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod StVO » 04. Feb 2020 15:27

Mohol by už prosím niekto upraviť názov tohto vlákna a dopísať tam aj rok 2020? Celkom by mi to spravilo náladu 8)
Obrázok používateľa
StVO
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 670
Obrázky: 8
Založený: 12. Jan 2017 22:30
Bydlisko: Karlsdorf

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod Vlados » 04. Feb 2020 15:30

Na toto som myslel už dávno, ale nikdy nevieš... koľko bude ešte presluhovať stará vláda.
Vlados
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 174
Založený: 20. Okt 2008 09:06
Bydlisko: BA, občasne LC

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod cPalo » 04. Feb 2020 18:30

Páči sa mi optimizmus v súvislostí "nová vláda". To mi dáva aspoň víziu do budúcna, že bude lepšie :)
cPalo
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 483
Založený: 07. Jan 2020 15:32

Re: Árpád Érsek - a jeho práca - minister dopravy (2016 - ?)

Odoslaťod frostbite » 05. Feb 2020 00:54

Ak to naozaj náhodou vezme Skanska a stane sa zázrak, Višňové má vyhraté a termín sa dodrzi o tom už potom nebudem mať najmenších pochýb, oni sú "trošku " Inde navyše to spravia za najlepšiu možnú cenu aktuálne na trhu
frostbite
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 347
Založený: 16. Jan 2019 14:39

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Diaľnice a RC všeobecne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 31 hostí.