Stránka 1 z 1

Slovenské diaľnice

OdoslaťOdoslané: 13. Aug 2009 14:05
od Dialniciar
A hľa, čo som našiel čistou náhodou ... :arrow:

http://www.slovenskedialnice.info/

*zjavne nový web; informácie naviac by ste hľadali zbytočne

OdoslaťOdoslané: 13. Aug 2009 14:57
od sorgo
aj tie aktualne stoja za to :)))

V prevádzke je v súčasnosti 5 úsekov:

* z Bratislavy po juh Považskej Bystrice
* od severu Považskej Bystrice po Dolný Hričov pri Žiline
* od Ružomberka po Svit
* Mengusovce - Jánovce
* krátky úsek tunela Branisko
* od Prešova po Košice.

jak ratam, tak ratam....

OdoslaťOdoslané: 13. Aug 2009 14:59
od Dialniciar
Inak nechápem, na čo vzniká web, ktorý sa snaží byť akože jednoduchším, no totálne je nepresný až chybný, keď podobný v zmysle www.highways.sk existuje.

OdoslaťOdoslané: 13. Aug 2009 20:52
od ELZ
Jedna vec je kvalita informacii, druha preco to vznika.

Proste niekto citi potrebu sa realizovat, tak si spravi stranku. Casom ziska skusenosti a bude ju vylepsovat. Prinosom moze byt napr. nova technologia, ktora prinasa stranke nove moznosti, ktore napr. stara stranka highways nema (autor nemas cas a motivaciu na jej stalom vylepsovani)

Inak podobennstvo z klasickeho sveta - preco ide na trh novy syr, ked je uz na trhu tolko syrov - nie kazdemu moze novy syr chutit, ale mozno si svojich zakaznikov najde ....

OdoslaťOdoslané: 13. Aug 2009 20:53
od ELZ
... btw. kedze sme na dialnicaich, to iste plati pre auta ... preco vznikaju nove, ked tu nejake su a su celkom dobre ...

OdoslaťOdoslané: 13. Aug 2009 21:15
od Dialniciar
No ELZ, ja osobne si naozaj nemyslím, že musia vznikať obsahovo si podobné stránky, ... www.highways.sk bola prvá - a táto je len reakciou na jej zastaralé fórum; nehovoriac o tom, že slovenskedialnice.info má veľmi blízko k doprava.programypc.sk :-) a čo sa týka značiek áut - osobne som presvedčený, že tých áut je vo svete zbytočne veľa druhov a tiež zbytočne veľa značiek a dnešná kríza tomu dáva na 100% za pravdu, ale sme OT.

Uvidíme, kam sa odborne tento web posunie. Ale hodnotiť môžem kedykoľvek. Ak sa zásadným spôsobom upresnia informácie aj pribudnú fotky, potom možno aj názor zmením, lebo je fakt, že napr. www.highways.sk vo fotkách spomalilo.

Slovenské diaľnice...

OdoslaťOdoslané: 27. Sep 2014 21:45
od KN.SK
Fíni nám trochu preplánovali časť siete D a R: http://fi.wikipedia.org/wiki/Slovakian_ ... itieverkko 6. huhtikuuta 2013 kello 08.54 (posledná úprava stránky 6. apríla 2013 o 08.54)
• R8 vedie opačným smerom z Nitry, do Komárna (a potom do Maďarska) a nie do Topoľčian. :wink:
• R9 ešte žije. :)