Cestári s termínom: Od tohto dňa prejdeme cez Kremnické Bane

Moderátor: Moderátori

Cestári s termínom: Od tohto dňa prejdeme cez Kremnické Bane

Odoslaťod cargobull » 02. Nov 2017 13:03

Cestári s termínom: Od tohto dňa prejdeme cez Kremnické Bane!
Od otvorenia hlavného ťahu pri Kremnici nás delia už len dni. Slovenská správa ciest (SSC) zverejnila termín.
2. november 2017

Obojsmernú verejnú premávku na ceste I/65 pri Kremnických Baniach, ktorá je aktuálne uzatvorená, by mali podľa informácií zo Slovenskej správy ciest (SSC) spustiť 15. novembra.

Ako pre TASR uviedla hovorkyňa SSC Lucia Karelová, aktuálne sa v úseku realizujú práce na konštrukčných vrstvách vozovky a dokončujú sa oporné múry, zábradlia, žľabovky a obrubníky. ,,Budúci týždeň sa osadí zvislé dopravné značenie a zrealizuje vodorovné dopravné značenie," doplnila Karelová.

Na ceste sa však bude pracovať aj po spustení premávky, a to konkrétne na budovaní chodníkov, sanácii zosuvu a ďalších dokončovacích prácach. Práce nebudú mať podľa Karelovej vplyv na plynulosť verejnej premávky.
Cestu na hlavnom ťahu z Kremnice na Martin pri Kremnických Baniach podmyl prívalový dážď ešte 31. júla 2016. Škody spôsobili dopravné komplikácie. Na spomínanom úseku je cesta uzatvorená pre verejnú dopravu s výnimkou dopravnej obsluhy. Ostatná doprava je odklonená, na Martin sa vodiči osobných vozidiel dostanú cez obec Krahule. Nákladné vozidlá si to musia obísť cez Donovaly.

:arrow: http://ziar.dnes24.sk/cestari-s-termino ... ane-283374
Obrázok používateľa
cargobull
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 275
Obrázky: 75
Založený: 05. Aug 2010 18:42

Naspäť na 2017

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.