Čadca a doprava v tejto oblasti

sekcia venovaná cestnej sieti

Moderátor: Moderátori

Odoslaťod bobikboobika » 27. Okt 2006 08:41

Jezdívám tou lesní cestou velice rád, jak už tu někdo psal na Roháče a sjezd Oravy... poprvé jsem jí jel na kole v roce 1996 skrz Muzeem kysuckej dediny s úvraťovou železnicí, kterou jsem si pamatoval z dřívějška, nicméně asfaltová cestička vedla jen na hřeben (sedlo Beskyd, stanica Hlúž)
z kysucké strany, dále človek musel po šotolině a lukách do Oravské Lesné. Řekl bych, že až tak od roku 2000 se dalo po asfaltečce jet i na oravské straně. I když se už nemusí jezdit skrz muzeum, cesta trpí častými sesuvy, na mnoha mistech je utržená, ale zkratka je to parádní i s dobrodružstvím - vřele doporučuji, přesto se nesmírně těším na novou II/520. http://www.dialnice.info/album_page.php?pic_id=1816
bobikboobika
diskutujúci
 
Príspevky: 70
Obrázky: 36
Založený: 13. Sep 2006 08:03
Bydlisko: ČR

Odoslaťod Dialniciar » 15. Nov 2006 12:14

Nová cesta skráti poľským turistom prístup do strediska Veľká Rača. :arrow:

http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=5485

Celková suma investície predstavuje 40 miliónov Sk, z toho 5 % spolufinancuje obec a 95 % je z programu Interreg SR-PR.
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Dialniciar » 06. Dec 2006 10:38

Najväčšie investičné akcie na Kysuciach, ktoré stále prebiehajú:

- rozsiahle investície do kanalizačných, vodovodných a iných ekologických objektov, vrátane ČOV
- rozsiahle investície do turistického ruchu, predovšetkým do zimných stredísk a s tým spojená rekonštrukcia či výstavba ciest
- výstavba cesty, ktorá spojí Kysuce a Oravu
- priebežné prípravy na pokračovanie výstavby D3
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Dialniciar » 01. Mar 2007 11:30

Do konca roka 2011 by mala byť diaľnica D3 na úseku Čadca – Žywiec hotová. :arrow:

http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=6293
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod mmaros » 05. Mar 2007 16:39

Jarda napísal:
Dy napísal:
Jaroslav Štemberk napísal:
Dy napísal:BUDOVANIE SPOJENIA ORAVY A KYSÚC. :arrow:

http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=4796

O tom ako pokračuje.


Může mi někdo vysvětlit, proč vodní nádrž Nová Bystrica nebyla projektována tak, aby silnice z Nové Bystrice do Oravské Lesné zůstala zachována? Nebylo ji možno převést po koruně hráze?


Nepredpokladal sa význam cesty. Bolo jednoduchšie novú cestu nepostaviť, nebola tu veľká premávka a stavať výhľadovo sa vtedy nenosilo, hlavne keď tu je zložitejší terén.


Právě proto, že terén tam je složitý a jiné přímé spojení Oravy a Kysuc nebylo možné, bylo velkou chybou neřešit to současně s výstavbou nádrže.

Praveze v projektoch stavby nadrze bola prelozka cesty projektovana. Neskor sa vsak setrilo a jej realizacia sa odlozila. Vystavba nadrzi podobne ako vystavba dialnic prinasa vyvolane investicie (presidlenie, prelozky sieti, ciest, zeleznic..). Usek D1 pri Liptovskej Mare bol v podstate vyvolanou investiciou vystavby nadrze. Povodna cesta prvej triedy bola zatopena, v povodnych projektoch vystavby nadrze sa planovala jej prelozka, neskor sa rozhodlo, ze je lepsie ju budovat rovno na parametre dialnice, preto tento dlho osamoteny usek na Liptove.
mmaros
návštevník
 
Príspevky: 42
Obrázky: 6
Založený: 24. Feb 2005 14:17

Odoslaťod Miro » 05. Mar 2007 21:13

mmaros napísal:Usek D1 pri Liptovskej Mare bol v podstate vyvolanou investiciou vystavby nadrze. Povodna cesta prvej triedy bola zatopena, v povodnych projektoch vystavby nadrze sa planovala jej prelozka, neskor sa rozhodlo, ze je lepsie ju budovat rovno na parametre dialnice, preto tento dlho osamoteny usek na Liptove.


Ja si pamätám, že ešte pár rokov po postavení nádrže Liptovská Mara išla okolo nej obyčajná cesta a až neskôr bola prestavaná na diaľnicu :? ale možno sa mýlim.
Miro
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 5
Založený: 12. Jún 2005 19:47

Odoslaťod konstrukt » 05. Mar 2007 21:26

Miro napísal:
mmaros napísal:Usek D1 pri Liptovskej Mare bol v podstate vyvolanou investiciou vystavby nadrze. Povodna cesta prvej triedy bola zatopena, v povodnych projektoch vystavby nadrze sa planovala jej prelozka, neskor sa rozhodlo, ze je lepsie ju budovat rovno na parametre dialnice, preto tento dlho osamoteny usek na Liptove.


Ja si pamätám, že ešte pár rokov po postavení nádrže Liptovská Mara išla okolo nej obyčajná cesta a až neskôr bola prestavaná na diaľnicu :? ale možno sa mýlim.
Stavba diaľnice Ivachnová - Liptovský Mikuláš prebiahala súčastne s výstavbou vodného diela Liptovská Mara, nebola to žiadna vyvolaná investícia ani nič podobné.
Odbor dopravné staviteľstvo
Obrázok používateľa
konstrukt
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 255
Založený: 28. Dec 2006 23:23
Bydlisko: BRATISLAVA

Odoslaťod Dialniciar » 05. Mar 2007 23:54

doprastavak napísal:
Miro napísal:
mmaros napísal:Usek D1 pri Liptovskej Mare bol v podstate vyvolanou investiciou vystavby nadrze. Povodna cesta prvej triedy bola zatopena, v povodnych projektoch vystavby nadrze sa planovala jej prelozka, neskor sa rozhodlo, ze je lepsie ju budovat rovno na parametre dialnice, preto tento dlho osamoteny usek na Liptove.


Ja si pamätám, že ešte pár rokov po postavení nádrže Liptovská Mara išla okolo nej obyčajná cesta a až neskôr bola prestavaná na diaľnicu :? ale možno sa mýlim.
Stavba diaľnice Ivachnová - Liptovský Mikuláš prebiahala súčastne s výstavbou vodného diela Liptovská Mara, nebola to žiadna vyvolaná investícia ani nič podobné.


Ani nikto nehovorí o vyvolanej investícii, ale o tom, že sa tu už nepostavila nová náhradná cesta I. triedy, ale rovno diaľnica.
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Nevedko » 06. Mar 2007 09:45

mmaros napísal:Usek D1 pri Liptovskej Mare bol v podstate vyvolanou investiciou vystavby nadrze.

doprastavak napísal:Stavba diaľnice Ivachnová - Liptovský Mikuláš prebiahala súčastne s výstavbou vodného diela Liptovská Mara, nebola to žiadna vyvolaná investícia ani nič podobné.

Dialniciar napísal:Ani nikto nehovorí o vyvolanej investícii, ale o tom, že sa tu už nepostavila nová náhradná cesta I. triedy, ale rovno diaľnica.


Myslim, ze doprastavak, ked namietal voci "vyvolanej investicii", reagoval na mmarosove tvrdenie. Ale ked uz sme tak pekne off-topic, ako potom vznikla terajsia paralelna cesta prvej triedy v oblasti Liptovskej Mary? Preklasifikovanim cesty II./III. triedy?
Obrázok používateľa
Nevedko
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 454
Obrázky: 3
Založený: 21. Jún 2005 08:44

Odoslaťod mmaros » 07. Mar 2007 14:50

doprastavak napísal:
Miro napísal:
mmaros napísal:Usek D1 pri Liptovskej Mare bol v podstate vyvolanou investiciou vystavby nadrze. Povodna cesta prvej triedy bola zatopena, v povodnych projektoch vystavby nadrze sa planovala jej prelozka, neskor sa rozhodlo, ze je lepsie ju budovat rovno na parametre dialnice, preto tento dlho osamoteny usek na Liptove.


Ja si pamätám, že ešte pár rokov po postavení nádrže Liptovská Mara išla okolo nej obyčajná cesta a až neskôr bola prestavaná na diaľnicu :? ale možno sa mýlim.
Stavba diaľnice Ivachnová - Liptovský Mikuláš prebiahala súčastne s výstavbou vodného diela Liptovská Mara, nebola to žiadna vyvolaná investícia ani nič podobné.


http://www.dialnice.info/album_page.php?pic_id=2247
Uvadzam obrazok odfoteny z projektu, v ktorom sa pise "rozsah vyvolanych investicii je pomerne vysoky a predstavuje asi 30 % stavebnych nakladov. Pozostavaju z prelozky zeleznice v dlzke 18 km, prelozky statnej cesty c. 18 v dlzke 13 km, prelozke statnej cesty c. 4 206 v dlzke 17 km a prelozke 22 kV vedeni v dlzke 40 km"
mmaros
návštevník
 
Príspevky: 42
Obrázky: 6
Založený: 24. Feb 2005 14:17

Odoslaťod Dialniciar » 07. Mar 2007 16:51

Ak chcete pokračovať k diskusiám k Liptovskej Mare a k D1 a k cestnej sieti v ich okolí, tak prosím tu: http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=2779 .
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Dialniciar » 21. Mar 2007 12:20

Stará Bystrica: Križovatka bude bezpečná :arrow:

http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=6580
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Dialniciar » 07. Apr 2007 21:14

Oščadnica. :arrow:

Z fondov EÚ sa financuje v r. 2007 nová cesta do Poľska v hodnote 41 mil. SKK. Na údržbu (zimná a letná) miestnych komunikácií vyčlenila obec na rok 2007 sumu 1 mil. SKK.
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod aquila » 07. Apr 2007 21:37

keby oscadnica nespekulovala, tak ma aj dialnice do polska ;)
Obrázok používateľa
aquila
administrátor
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 577
Založený: 03. Feb 2005 18:08
Bydlisko: doma :)

Odoslaťod Dialniciar » 07. Apr 2007 21:39

aquila napísal:keby oscadnica nespekulovala, tak ma aj dialnice do polska ;)


Myslím si, že Oščadnica nie je odkázaná na diaľnicu. :wink:
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Dialniciar » 20. Apr 2007 17:18

Obyvatelia Čadce sú proti červenej variante D3 :arrow:

http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=6916

... tak sa zdá, že sa blíži druhý prípad PB ...
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod aquila » 20. Apr 2007 18:32

chcelo by to vediec ako tie varianty vyzeraju ..

resp mapka na JG-ehostranke je ktory variant ?

http://www.highways.sk/highways/Cadca-Svrcinovec.html
Obrázok používateľa
aquila
administrátor
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 577
Založený: 03. Feb 2005 18:08
Bydlisko: doma :)

Odoslaťod juro_b » 21. Apr 2007 14:04

Zdravim chalani, vidim ze ste v obraze.
Mam takyto problem:kupil som v Krasne nad kysucou pozemok a chcem tam stavat dom.je asi 50 metrov od sucasnej I/11 smerom na zapad (ku centru).ma niekto k dispozicii planovanu trasu D3-ky?alebo aspon viete ako sa bude stavat pri krasne?
juro_b
nováčik
 
Príspevky: 5
Založený: 21. Apr 2007 12:28

Odoslaťod Andrej » 21. Apr 2007 14:18

juro_b napísal:Zdravim chalani, vidim ze ste v obraze.
Mam takyto problem:kupil som v Krasne nad kysucou pozemok a chcem tam stavat dom.je asi 50 metrov od sucasnej I/11 smerom na zapad (ku centru).ma niekto k dispozicii planovanu trasu D3-ky?alebo aspon viete ako sa bude stavat pri krasne?

V useku KM-Krasno by mala ist D3 v podstate popri dnesnej I/11 ako jej 2. polprofil s malymi upravami dnesnej cesty. Neviem, ci je to vsak definitivny variant.
Skus napisat na NDS, mali by ti povedat presnejsie :)
Andrej
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 608
Založený: 08. Feb 2005 16:57

Odoslaťod juro_b » 21. Apr 2007 14:54

dik,stranku nds som uz skusal,tam som sa prilis vela nedozvedel: pisu:
"Pri odbočke do Ochodnice diaľnica D3 prechádza mostným objektom ponad cestu I/11 do pravostranného súbehu s cestou I/11. Tesný súbeh diaľnice D3 pokračuje v rozhodujúcom úseku trasy cez katastrálne územia Kysuckého Lieskovca, Dunajova a Krásna nad Kysucou až po novonavrhnutú križovatku Krásno nad Kysucou. V strmých lesných svahoch je pritom vedená v dvoch úrovniach jazdných pásov. V riešenom úseku sú navrhnuté veľké ľavostranné odpočívadlo Krásno nad Kysucou, veľké pravostranné odpočívadlo "Oščadnica" a Stredisko správy a údržby diaľnic Oščadnica."
ide o to,ze ked budu stavat druhy polprofil smerom ku mestu.tak budem mat dialnicu takmer nad strechou,horsie na tom bude uz len sused vedla :? .
Nasiel som plany takmer vsetkych usekov D3 okrem tohoto.
juro_b
nováčik
 
Príspevky: 5
Založený: 21. Apr 2007 12:28

Odoslaťod Andrej » 21. Apr 2007 15:17

juro_b napísal:dik,stranku nds som uz skusal,tam som sa prilis vela nedozvedel

Tak im skus napisat mail, mali by ti odpovedat. Inak z toho opisu na stranke NDS som to pochopil, ze v tom pravom pase to pojde podstate od KM az po Krasno.
Andrej
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 608
Založený: 08. Feb 2005 16:57

Odoslaťod juro_b » 23. Apr 2007 07:00

ok,napisem tam.
prava strana sa rozumie v smere od Ziliny?Potom by to bolo ok.
juro_b
nováčik
 
Príspevky: 5
Založený: 21. Apr 2007 12:28

Odoslaťod Andrej » 23. Apr 2007 08:09

juro_b napísal:ok,napisem tam.
prava strana sa rozumie v smere od Ziliny?Potom by to bolo ok.

Prava strana moze byt myslena v smere tohto konkretneho useku, alebo aj v smere dialnice, ktora ma nulty km v Hric. Podhradi. V oboch pripadoch je prava strana dalej od Krasna n.K. :)
Andrej
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 608
Založený: 08. Feb 2005 16:57

Odoslaťod juro_b » 23. Apr 2007 08:44

Super, ak je to tak, budes pozvany na kolaudaciu :D
juro_b
nováčik
 
Príspevky: 5
Založený: 21. Apr 2007 12:28

Odoslaťod juro_b » 26. Apr 2007 08:20

Takze od NDS mi dosla odpoved,D3 skutocne pojde dalej od mesta.Napisali mi vsak, ze v tej oblasti zrejme maju ochranne pasmo dialnice,tak budem potrebovat ku stavebnemu konaniu aj ich suhlas... :evil: .Zakon 135/1961 §11 ale hovori,ze ochranne pasmo sa stanovuje mimo zastavanu oblast.Ako je to teda? :cry:
juro_b
nováčik
 
Príspevky: 5
Založený: 21. Apr 2007 12:28

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Cestná sieť

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.